tds_thumb_td_300x0
Kubilay Aka’dan Güzel Haber!

Son zamanların gözde ismi Kubilay Aka başrol olmaya hazırlanıyor.

İlk başarısını Vatanım Sensin’de Ali Kemal ile yakalayan genç yetenek daha sonra Çukur’un Celasun’u olarak karşımıza çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı.
Dizisi sezon arasına girmişken Aka, tatilde de boş durmayacak. Gelen haberlere göre, yakışıklı oyuncunun “Aşk Bu Mu” için Avşar Film’le anlaştığı öğrenildi.

 

Partneri Kim?

Kubilay Aka’nın partneri , Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde karşımıza çıkan güzel yıldız Afra Saraçoğlu oldu.

Genç Oyuncu Afra Saraçoğlu, ilk kez Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ile birlikte oynadığı İkinci Şans filmiyle tanınmaya başlamıştı.

Star TV’de yakınlarda final yapan dizi Fazilet Hanım ve Kızları’nda Ece rolüyle de hafızalara iyice kazındı.

Saraçoğlu’nun yeni projesi merak konusuyken, yaz aylarında bir filmde oynayacağı öğrenildi.

 

Filmin İçeriği Ne Olacak ?

Afra Saraçoğlu, bu kez Ece’den çok farklı bir karakterle karşımıza çıkacak. Annesinin cici kızı dediğimiz, sorumsuz ve şımarık Ece’nin aksine filmde bilgisayar mühendisliğinden mezun, böbrek hastası bir kızı oynuyor.

Kubilay Aka ise, Gülüm isimli kıza ilk görüşte aşık olacak Umut isimli bir karakteri canlandıracak.

 

Çekimler Ne Zaman ?

Dram komedi türünde olması beklenen iddialı filmin çekimleri temmuz ortasında başlıyor. İkilinin hayran grupları tarafından aynı projede rol almaları bir süredir çok fazla konuşuluyor ve isteniyordu.

 

 Kariyerindeki hızlı yükselişle dikkatleri toplayan Aka, geçen yaz Cem Yılmaz’ın “Arif V 216” filminde rol alarak yine başarılı bir seçim yapmıştı.

 

 

Rol aldığı ‘Vatanım Sensin’ dizisinin sonra ‘Çukur’ dizisindeki rolüyle de fazlaca takdir edilen oyuncu Kubilay Aka’ya uzun zamandır pek çok farklı yapımdan teklif yağıyor.

Genç oyuncunun  son zamanlarda 5 sinema, 2 tiyatro oyunundan teklif aldığı konuşuluyor. Daha önce hangi projede yer alacağına henüz karar vermediğini söyleyen Aka’nın seçimi sonunda belli oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!