Kızlarım İçin 7. Bölümde Tayfun, Sumru’nun hayatına giriyor!

Kızlarım İçin 16 Ocak salı yayınlanacak olan yeni bölümde, Sumru’nun Egemen tarafından reddedilmesi onu bambaşka yollara itiyor! Peki şimdi ne olacak?

Kızlarım İçin 7. Bölümde Tayfun, Sumru'nun hayatına giriyor!
Kızlarım İçin yeni bölümde, Sumru yine başını belaya sokuyor. Egemen’le olan hayalleri bir bir yıkılan Sumru, kendine başka bir çıkış yolu aramaya başlıyor. Bunu yaparken de içine girdiği tehlikeli oyunu farkedemiyor. Egemen’le daha önce gitmiş olduğu gece kulübünde tanıştığı bir adamla zaman geçirmeye başlıyor. Egemen’e olan öfkesini bu şekilde dindirmeye çalışan Sumru’yu gece kulübünde tesadüfen Yaşar görüyor. Yaşar ve Tayfun’un para almak için gittikleri gece kulübünde Sumru’nun sıra dışı halleri Yaşar’ı şok ediyor. Kızını bu halde gören Yaşar ne yapacağını bilemiyor.

Sumru 150 bin lira bulabilmek için büyük bir hata yapıyor ve kulüpte tanıştığı o adamın arabasına binerek evine gidiyor. Yaşar ise kızını tam arabaya binerken görüyor ancak onu durduramıyor. Sumru’nun peşine düşen Tayfun’dan ise beklenmedik bir hamle geliyor. Sumru’nun sevgilisi olmasını isteyen Tayfun, onu içinde bulunduğun zor durumdan kurtarmak için kolları sıvıyor. Tayfun, Sumru’yu takip ederek adamın evine gidiyor ve evde bir anda arbede çıkıyor. Sumru, kavganın tam ortasında kalıyor. Tüm bu olanlar karşısında büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşayan Yaşar ise kızını emanet ettiği Tayfun’un ihanetiyle sarsılacaktır.Öte yandan Kumru ve Yağız arasındaki yakınlaşma günden güne artıyor. Bu durumu fark eden Semiha, engel olnaya çalışıyor ancak bunu yapmaya çalışırken kendini büyük bir tehlikeye atarak hastanelik oluyor. Onun bu durumundan ise Kumru sorumlu hale geliyor.  Selva ise çocuğunun babası diye her şeyine katlandığı Çetin tarafından aldatıldığını öğreniyor.Tam da bu sırada Selva’nın çocuğu hastalanıyor. Bir anda büyük bir rahatsızlık geçiren oğlunun bu hali her şeyi alt üst ediyor. Peki şimdi ne olacak? 

 

Kızlarım İçin yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

Kanal D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!