tds_thumb_td_300x0
Kıvanç Tatlıtuğ’u Hangi Rollerde İzledik?

Gümüş – Mehmet – 2005

Dizi oyunculuğu hayatına köklü bir aile olan Şadoğulları’nın oğulları Mehmet’e can vererek başlayan Kıvanç Tatlıtuğ, Gümüş sayesinde oyunculuğa ilk adımını attı. Oyunculuğu ve yakışıklılığı ile ön plana çıkan Kıvanç Tatlıtuğ Gümüş’ten sonra çok iyi projelerde yer almaya devam etti.

 

Menekşe İle Halil – Halil – 2007

Aşık olduğu Menekşe ile birlikte İstanbul’a kaçan Halil’in hikayesi. Kıvanç Tatlıtuğ bu dizide de başarıyı yakalamış olacak ki dizi tekrar tekrar ekranlarda yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ise Halil karakteri ile televizyon dünyasında bir basamak daha ilerlemiş oldu.

 

Aşk-ı Memnu – Behlül – 2008-2010

Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunun kalitesini en fazla kanıtlama imkanı bulduğu dizi şüphesiz ki Aşk-ı Memnu’dur. Behlül karakteri ile izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ, bu karakter ile bütünleşmiş, hatta halk arasında bile kendisine ”Behlül” diye hitap edilmesine sebep olmuştur. Ayrıca Aşk-ı Memnu’da gençlikten olgunluğa geçişine de biraz daha şahit oluyoruz. Bu da Kıvanç Tatlıtuğu karizmasının temellerini oluşturuyor.

 

Ezel – Sekiz – 2009-2011

Konuk oyuncu olarak diziye katılan Kıvanç Tatlıtuğ’lu ilk bölümü konuşmayan neredeyse
tek bir kişi bile yok. Kıvanç Tatlıtuğ sadece 10 saniye ekranda kalmasına rağmen ortalığı yıktı. Üstelik daha önce gördüğümüzden çok farklı bir karakterde gördüğümüz Kıvanç, böylece başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Kuzey Güney- Kuzey 2011-2013

Kıvanç Tatlıtuğ, Kuzey karakteri ile deli dolu, isyankar, öfkesini kontrol etmekte güçlük çeken tam anlamıyla “deli kanlı”, gözü kara, haksızlığa tahammülü yok, sabırsız bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Sözün yetmediği yerde, yumruklarıyla konuşuyor. Fakat hala karizma. 🙂

 

Kurt Seyit ve Şura – Kurt Seyit Eminof – 2014

Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ’u Üsteğmen Seyit Eminof rolü ile izliyoruz. Kurt Seyit ve Şura dizisi istenilen başarıyı elde edemese de, Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuk hayatına farklı tatta bir rol katıyor.

 

Cesur ve Güzel – Cesur Alemdar – 2016-2017

Kıvanç Tatlıtuğ, Cesur ve Güzel dizisinde yakışıklı ve gizemli bir genç adam olan Cesur Alemdaroğlu karakteri ile karşımıza çıktı. Bu rol tam da Kıvaç Tatlıtuğ oynasın diye yazılmış sanki. Karizmasını ve oyunculuğunu konuşturduğu dizisi çok fazla beğenildi. Bunda elbetteki Tuba Büyüküstün ile olan uyumunun da etkili olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!