tds_thumb_td_300x0
Kerem Bürsin Hakkında Merak Edilen 7 Şey!

Kerem Bürsin, Türkiye’nin sevilen genç oyuncularından biridir. İlk kez 2014 yılında yayınlanan Güneşi Beklerken dizisi ile ekranlara çıkmıştır. Oyunculuk yeteneği ve yakışıklılığı ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Ancak, Kerem Bürsin’in hayranları onun hakkında pek çok şey bilse de, bazı özellikleri hala bilinmeyebilir. Bu yazıda, Kerem Bürsin’in bilinmeyen özelliklerinden bahsedeceğiz.

Amerika Geçmişi: Kerem Bürsin, 1987’de İstanbul’da doğmuştur. Mühendis olan babasının işi sebebi ile on beş yaşındayken Teksas’a yerleşmiştir.

Basketbol oynuyor: Bir röportajında, basketbolun kendisi için çok önemli olduğunu ve hala ara sıra oynadığını söylemiştir.

İspanyolca biliyor: Bir dönem İspanya’da yaşamıştır. Bu süre zarfında İspanyolca öğrenmiş ve şu anda bu dilde rahatlıkla iletişim kurabilmektedir.

Çocuk Kitabı Kahramanı: Kerem Bürsin’in ablasının yazdığı çocuk kitabında Kerem Bürsin’e de yer vermiştir. Hatta kitabı ”erkek kardeşim, ilk arkadaşım için” diye başlıyor.

Gezi tutkunu: Kerem Bürsin, seyahat etmeyi çok seviyor. Sosyal medya hesaplarından sık sık seyahat fotoğrafları paylaşıyor ve hayranlarının seyahat önerileri isteklerini yanıtlıyor.

Hayvansever: Kerem Bürsin, hayvanları çok seviyor ve birçok hayvan derneği ve vakfıyla işbirliği yaparak hayvan hakları için çalışmalar yapıyor. Aynı zamanda bir de köpeği var.

Müzikle ilgilenir: Kerem Bürsin, müzikle de ilgilenmektedir. Gitar çalabilen oyuncu, müzikle ilgili projelerde yer almayı da seviyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!