tds_thumb_td_300x0
Kadir Adalı’nın Sevilmesinin 5 Nedeni

Perşembe akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Çarpışma’nın Kadir Adalısı’nı neden seviyoruz? Sizin için 5 nedeni bir araya getirdim. 

-Kıvanç Tatlıtuğ

Kadir Adalı’yı sevmemizin en büyük nedeni olarak Kıvanç Tatlıtuğ’u göstersek asla yanlış söylemiş olmayız. Kıvanç muazzam bir oyuncu, zaten bundan önce üstlendiği rollerde de unutulmaz karakterlere imzasını atmış, her karaktere kendi yorumunu eklemiştir. Bu yüzden Kadir Adalı’yı severken Kıvanç Tatlıtuğ’un oynarken yaşıyor olmasının da bu konuda büyük bir etkisi var.

   -Karakterin İçtenliği-

Oyuncu kadar yazılan karakterin de bu konuda büyük bir etkisi var. Kadir karakteri doğallığı ile en önemlisi de halkın içinden çıkan bir karakter oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Her şekilde kendi ruh halinizden bir parça bulabileceğiniz bir karakter Kadir Adalı. Duygularını göstermekten çekinmeyen ve bu konuda fazlaca yara alan bir karakter.

   -Zeynep’e Olan Aşkı- 

Kadir’in yıllardır Zeynep’e olan aşkı karakterin sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri. Kadir güzel seviyor, Kadir severken meşaleler yakıyor, şarkılar söylüyor. Kadir aşkı öyle bir tatmış ki, bu aşkın acısını bile seyirciye yaşatıyor ve seyirci karakterin aşkına derin bir şekilde saygı duyuyor. Zeynep’le aşkı konusunda daha geçmişe inmeden bile aşkın bu kadar hissedilmesinde Kıvanç’ın usta oyunculuğunun da etkisi büyük.

   -Dostluğu-

Kadir aşk kadar “dost” konusunda da dikkat çekiyor. Geçmişteki Kadir-Veli dostluğu zaten herkes tarafından ilgiyle izlenirken, Kadir-Kerem abi kardeşliği de izleyicinin Kadir’e karşı sempati duyma nedenlerinden biri olarak çıkıyor ortaya.

-Kadir’in ‘Haydi’si-

Diziyi izleyen biri artık Kadir Adalı dediğinde hemen ‘Haydi’ diye devamını getirebilir. Son zamanlarda trend olan Kadir Adalı karakterinin alışkanlığı da en az Kadir kadar seviliyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!