tds_thumb_td_300x0
K-Drama: The Smile Has Left Your Eyes

Tanıtımları yayınlanmaya başlandığı günden beri izlemek için can attığım, merak uyandırıcı ve fazlasıyla gizemli TvN dizisi “The Has Left Your Eyes” nihayet yayın hayatına başladı. Her Çarşamba ve Perşembe yeni bölüm yayınlandığını belirtip izlemek isteyecek olanlar için kısaca anlatmaya başlıyorum.

Dedektif Jin Gook cinayete kurban giden ve ölümüne intihar süsü verilmiş genç bir kadının davasını soruşturmaya başlar. Ancak çalıştığı yerde pek sevilmeyen Jin Gook’un söyledikleri dikkate alınmaz. Davanın başladığı günden beri karşısına çıkan ve onu huzursuz eden Moo Young’un davanın şüphelisi olduğunu düşünür. Moo Young ise bir bira üretim fabrikasında çalışmaktadır ve Jin Gook’un reklam tasarımcısı olan kız kardeşi Jin Kang ve onun en yakın arkadaşı olan Seung Ah’ın sürekli karşısına çıkmaktadır. Seung Ah zamanla Moo Young’a aşık olur ancak Jin Kang da onu ağabeyi gibi tuhaf bulur ve huzursuz olur çünkü Seung Ah ile sevgili olan Moo Young her fırsatta Jin Kang ile karşılaşmakta ve yakınlaşmaya çalışmaktadır. Ancak Jin Gook kardeşi Jin Kang’ı Moo Young denen adamdan ne kadar uzak tutmaya çalışsa da kardeşi ona çoktan aşık olmuştur.

Yayınlanan ilk iki bölümü çeviri geldiği gibi izledim ve kısa bir yorum yapmak istiyorum. Dizi içinde çok fazla gizem barındıran bir dizi ve ilk iki bölümle asla anlayabileceğiniz bir hikayeye sahip değil. Dizinin merak uyandıran tarafı da şahsım adına budur. Karakterlerin iyi mi kötü mü olduğunu ve ne yaşadıklarını tahmin edemiyorsunuz ve bu da dizinin izlenilebilir tarafını artırıyor. Üstelik çiftin uyumu da sahneleri fazla olmamasına rağmen kendine çekiyor. Özellikle de Moo Young karakteri izlerken sizi düşündürebilen bir karakter. Dizinin kısa bir tanıtımını izlemek isterseniz diye afişlerin altına en aşağıya videoları bırakıyorum. Olur da beğenirseniz başlamanızı öneririm. Ben daha ilk bölümlerden diziyi sevdim ve kendimi bölüm beklerken buldum. Buyurunuz…

   KARAKTERLER

Kim Moo Young ( Seo In Guk )

 Yoo Jin Kang ( Jung So Min )

Baek Seung Ah ( Seo Eun Su )

Yoo Jin Gook ( Park Sung Woong )

                                                                       AFİŞLER

                                                                   TANITIMLAR

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!