tds_thumb_td_300x0
İyi ki Doğdun Can Yaman!

Her rolü için ayrı özen gösteren, her karakteri ilmek ilmek işleyen, büyük emekler veren adam Can Yaman…

İnadına Aşk ile yükseliş yaşayan ve şimdilerde Erkenci Kuş’ta son zamanların en çok konuşulan karakteri “Can Divit”i canlandırıyor. Bakışlarıyla, gülüşüyle, ses tonuyla adeta insanı büyülüyor, kendine hayran bırakıyor.

Aslında oyunculuğa büyük bir tesadüfle başlamış. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra büyük bir firmada avukatlık yapmış, bir hafta diyerek çıktığı tatil uzadıkça uzamış. Şimdiki menajerleriyle tanıştığında ona oyunculuk dersi vermek istemişler. Avukatlık için de faydalı olur diyerek başlamış, bir anda kendini Gönül İşleri dizisinin setinde bulmuş.

Sırasıyla; Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik, Dolunay ve Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. Yoğun dizi çekimi olduğu için film çekmeye fırsat bulamasa bile yakın zamanlarda yayınlanan iki reklam filmiyle bunun eksikliğini hissettirmiyor.

Verdiği röportajlarda kurduğu cümleler o kadar ilgi çekici oluyor ki “İçinin güzelliği dışına yansımış.” demezsek ayıp olur bence. Bugün itibariyle 29 yaşında ama o kadar çok şey yaşamış ki her şeyden bir ders çıkarmış. İster olumlu olsun, ister olumsuz olsun; “Her şeyde bir hayır vardır.” sözüyle hareket etmiş, “Şu an “vah vah” dediğimiz bir olay ileride “iyi ki böyle olmuş” dediğimiz bir şeye dönüşebiliyor.” diyor.

Bugün itibariyle 29. yaşına girdi. Her zamanki temennim şudur ki: Her yaşın geçen yaşından daha güzel olsun. Hep mutlu ol, hep gülümse. Sevdiklerinle güzel yıllar geçirmen dileğiyle. Ben hep destekçinim, iyi ki destekçinim…

İyi ki doğdun sen. ❣

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!