İyi ki Doğdun Aras Bulut İynemli!

Bugün çocuk yaşlarından itibaren sergilediği efsane performanslarla her yaştan insanın sevgisini kazanan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin doğum günü. Gerek oyunculuğuyla, aldığı ödüllerle, gerekse güzel kalbi sayesinde sık sık adını duyduğumuz yetenekli oyuncuyu en son Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakteriyle izledik.

Her türlü rolün hakkını veren İynemli’nin güzel enerjisi ekrana öyle iyi yansıyor ki onu gördüğümüz reklam filmlerinde bile sempatik gülüşüne eşlik ederken buluyoruz kendisini. Onca başarısına ve tartışmasız şöhretine rağmen senelerdir hiç değişmeyen mütevazı tavrı ise onun kalbimizdeki yerini daha da sağlamlaştırıyor.

“O varsa izlerim!” dediğimiz türden bir sanatçı Aras Bulut. Değil her rolün, her bir sahnenin, repliğin dahi hakkını vereceğinden emin olduğumuz, ekranda olduğu her saniye seyir zevki aldığımız müthiş bir yetenek. Hem mesleki hem de karakter anlamında çok ayrı bir yerde duran genç oyuncunun yeni yaşını kutlar, aklımıza kazınacak yeni rollerle dolu harika bir kariyer dileriz! Bizi daima gururlandıracağından hiçbir şüphemiz yok. Nice senelere Aras Bulut İynemli. ❤

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!