tds_thumb_td_300x0
İstanbullu Gelin’den Büyük Başarı!

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Star TV’nin beğeni toplayan dizisi İstanbullu Gelin’de daha sonrasında senarist değişikliği olup, Ali Aydın ve ekibinin yazdığı diziyi 7. bölümden itibaren son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisi ve Sonsuz aşk filmlerinde izlediğimiz Deniz Akçay ve ekibi devralan İstanbullu Gelin GOLDEN UMBRELLA Crosing Cultures ödülüne layık olup, ödülü kazanan dizi oldu! 

“Hayata Dön” romanından uyarlanan dizinin bir konusunu hatırlamaya ne dersiniz?

Annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Bu güzel ve dramatik dizinin kadrosunda ise, Aslı Enver, Özcan Deniz. Salih Bademci, Fırat Tanış, Neslihan Yeldan, İpek Bilgin, Tamer Levent, Güven Murat Akpınar, Dilara Aksüyek, Tilbe Saran gibi ve daha çok yetenekli oyuncular yer almaktadır. 

Bu ödülü kazanan İstanbullu Gelin dizisine çokça başarılar diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!