tds_thumb_td_300x0
İstanbullu Gelin, Seyirciyi Ekrana Kilitledi!

AB Grubu’nun birincisi İstanbullu Gelin oldu.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, milyonların sevgilisi “İstanbullu Gelin” merak dolu bölüm sonuyla izleyiciyi ekrana kilitledi.

Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.05 izlenme oranı ve 20.04 izlenme payı ile ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.


Adem hisselerini Fikret’e sattı. Faruk’un başı ise büyük dertte.

Dün gece yaşananlar…

Faruk’un beklenmedik itirafı Adem’i şaşırttı. Ne yapacağını bilemeyen Adem’i arayan İpek, bu itirafın arkasında Faruk’un iyi niyeti değil Süreyya’dan korkması olduğunu söylemesi işlerin iyice karışmasına neden olur. Öfkesine hakim olmayan Faruk, kendisinden habersiz iş yapan Akif’i hem şirketen hem de hayatından çıkartır.

Esma Sultan tarafından hamama davet edilen Burcu ise ilk sınavını verir. Murat ve Bade’nin gidişinin yarattığı boşluğu kendi usulünce kapatmaya çalışan Esma Sultan, Burcu’ya evlendikten sonra konakta hep birlikte yaşamayı teklif eder.

Faruk’un Adem’i Halim ile tehdit etmesi ise evde bomba etkisi yaratır. İpek’in kurnaz yaklaşımı ile Esma, Faruk’un Adem’e itirafının arkasında Süreyya’nın olduğunu öğrenir. İkilinin arası tam düzelmişken yine açılır. Adem hisselerini devir edeceğini Fikret’e açıklar. Bunu öğrenen İpek fırsatı kaçırmaz ve babasını ikna ederek hisseleri üzerine aldırır. Aile yemeğinde bunu açıklayan Fikret, Faruk’un iyice delirtir. Baş ağrısı giderek arttan ve gözü zaman zaman kararan Faruk doktordan randevu alır. Son bir kez Adem ile konuşmaya giden Faruk, tehlikededir. 

Kimsenin ulaşamadığı Faruk’a ne olduğu şimdiden büyük merak konusu. “İstanbullu Gelin” 11 Mayıs Cuma akşamı Star da. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!