İstanbullu Gelin Ekibinden Veda Gecesi!

Final sezonu olan 3. sezonu ile ekranlara veda edecek olan İstanbullu Gelin dizisinin ekibi anlamlı bir özel gecede toplandı. Tüm oyuncular ve set çalışanlarının olduğu gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisi önümüzdeki ay ekranlara veda edecek. Dizinin sıkı takipçilerinin bu duruma üzüldüğü kadar dizi oyuncuları ve set çalışanları da oldukça üzgün. Düzenlenen veda gecesinin anlamı bu yüzden izleyiciler başta olmak üzere herkes için çok büyük.

Merakla beklenen büyük final için geri sayıma başlayan İstanbullu Gelin dizisinin yapım ekibi, oyuncu kadrosu ve Star TV‘nin yöneticileri renkli gecede bir araya geldi.

İstanbullu Gelin dizisinin sembolü olan Boran konağı şeklindeki pasta ise geceye damga vurdu. Gece boyunca ekip birbiri ile vedalaşırken duygusal anlar yaşansa da aynı dizide olduğu gibi her şeye rağmen neşeli bir ortam vardı. Oyuncular tek tek teşekkürlerini ederek ekibe ve diziye veda ettiler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!