“İnsanlar İkiye Ayrılır” Yakında Sinemalarda!

Pınar Deniz, Burcu Biricik, Erdem Akakçe gibi sevdiğimiz başarılı isimleri kadrosunda toplayarak bizi heyecanlandıran İnsanlar İkiye Ayrılır filmi, 10 Eylül‘de vizyona girerek izleyiciyle buluşuyor! Festivallerden ödüllerle dönen Tunç Şahin yönetmenliğindeki filmin süresi 1 saat 42 dakika.

Konusu

Dram türündeki filmin konusu, borç tahsil etmekle görevli bir şirket ve çalışanları. Elbette işin içinde başka şeyler de var.

Kadrodaki diğer isimler: Aras Aydın, Başak Daşman, Nezaket Erden, Metin Akdülger (Konuk Oyuncu)

Fragman Yorumu

İlk kez Ekim 2020’de gösterilen filmi bu kez sinemalarda izleyeceğiz. Şimdi gelin bakalım, yayınlanan fragmana. Oyunculuğundan şüphe etmediğimiz isimlerin canlandırdığı karakterler, bize psikolojik gerilim havası veren sahne ve diyaloglarla geliyorlar. Fragmanda çatır çatır aksiyona veya ağlak bir duygusallığa dair hiçbir iz yok.

Bu da demek oluyor ki İnsanlar İkiye Ayrılık özgün, farklı bir iş olarak karşımıza çıkacak. Bir şirketin çalışma politikası, etikliği sorgulanacak prensipleri ve anladığımız kadarıyla bu düzenden pek de memnun olmayan bir çalışan.

Yayınlanan ilk tanıtım ve üç hafta önceki fragmanda ortak olan tek şey sahneler değil. Her ikisi de bize film hakkında fazla ipucu vermeyen, sır saklayan videolar. Bu durumdan, filmde bol sürprizlerle karşılanmayı beklediğimiz sonucunu çıkarıyorum. Umarım haklıyımdır.