tds_thumb_td_300x0
İlker Kaleli The Serpent’ta!

Başarılı oyunculuğuyla senelerdir ekranlarda severek izlediğimiz, Poyraz Karayel dizisiyle adını dünya çapında duyuran İlker Kaleli uluslararası bir projeyle geliyor! Kaleli, BBC yapımı ”The Serpent” adlı bir dizide, hippi bir karakteri oynayacak. Uzun zamandır ekranlara dönüşü büyük heyecan ve özlemle beklenen sanatçı, sevenlerini mutlu etti. 

İlker Kaleli, BBC-Netflix ortak yapımı olan dizinin çekimleri için Tayland‘a gitti. Çekimleri dört hafta sürecek dizinin daha sonra farklı mekanlarda çalışacağı söyleniyor. The Serpent’ dizisi; Hindistanlı seri katil Charles Sobhraj‘ın merak uyandırıcı hikayesini konu ediyor.

İlker Kaleli, ‘The Serpent’ için Tayland’da Yayınlandığı dönem fırtınalar estiren Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncusu olan İlker Kaleli, dünyaya açılıyor. Kaleli, BBC yapımı ”The Serpent” dizisinde bir hippiyi canlandıracak.

Bir dönem reyting rekorları kıran dizi Poyraz Karayel’in Poyraz’ı İlker Kaleli, uzun zamandır ekranlarda görülmeyince özlenmişti ki gelen haber hayranlarını sevindirdi. Kaleli, önümüzdeki günlerde BBC yapımı ‘The Serpent’ adlı dizide rol alacak.BBC ve Netflix’te yayınlanacak dizinin yönetmenliğini, ünlü ‘House of Cards‘ dizisini yöneten Tom Shankland yapıyor. İlker Kaleli bu iş için şubat ayından beri BBC ile görüşmelerini sürdürmüş ve yeni yerli yapımlarımızdan olan Yabancı dizisi için kesin bir açıklama yapmamıştı. Proje kesinleşip de ‘The Serpent’in çekim takvimi Yabancı‘yla kesişince Kaleli tercihini The Serpent’tan yana yaptı. Dolayısıyla, ortada Yabancı dizisini veya ekibini yarı yolda bırakmak gibi bir durum yok. Çıkan yanlış yönlendirici haberlerle eleştirilerin odağı haline gelen oyuncunun, söylendiği gibi bir tavır sergilemediği de açık, söz konusu bile değil.

Yetenekli oyuncuya, yeni macerasında başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!