Hoş geldin Korkmaz, iyi ki doğdun Baran!

94 senesinde takvimler 12 Nisan’ı gösterdiğinde İskenderun’da doğmuş Baranimo. Biz onu biraz geç tanımış olsak da çok sevdik ve bugün ona iyi ki doğdun diyoruz!

Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Bölükbaşı’nı Adı Efsane’de canlandırdığı Fikret Yurdakul karakteriyle tanıdık biz. Dizinin ‘arabesk’ çocuğu Fiko kendisini bizlere hemen kanıtladı.İlk projesindeki oyunculuğuyla çok konuşulan Baran ayrıca, Sibel karakterine hayat veren Özgü Kaya’yla seslendirdiği şarkılarda ki başarısıyla da seyirciden tam not almayı başarmıştı.

Yetenekli oyuncu hayatında müziğe yer vereli epey olmuş , kendisi de verdiği bir röportajda 11 yaşından beri müzikle iç içe olduğunu söylemiş. Özgü’yle yakaladıkları güzel uyum hala Fiko ve  Sibel’den kalan sahneleri açıp açıp izlememize sebep oluyor ve özlemekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Adı Efsane hem onun oyunculuk kariyeri için bir adım oldu hem de ‘Gülümgiller’ adıyla anılan kocaman bir aileye sahip oldu. Baran’ın bu güzel aileye beslediği sevgiyi,duyduğu minneti bildiğimiz için bizler de Servet dizisinde Korkmaz’ı canlandıracak olan Baran’ı destekçileri olarak yalnız bırakmadık.

İlk adım olarak Baran’ı ne mutlu eder diye düşündük.Dünyanın dört bir yanından bir sürü insan ortak bir karara vardık ve onun güzel kalbine layık olmaya çalıştık.

Maddiyatın değil de maneviyatın değerine inanarak Iğdır’da bir köy okuluna Baran Bölükbaşı adına kitap yardımında bulunduk ve kütüphaneye onun adını verdik.

Çocukların kitapları gördüğünde verdiği güzel tepkiler ve gözlerindeki mutluluk her şeye değerdi.


Katılamayan ama desteklerini eksik etmeyen arkadaşlarımız için de Baran için güzel dileklerde bulundukları mesajları bir araya getirdik ve Baran’a ulaştırdık.

11 Nisan’ı 12 Nisan’a bağlayan gece ‘NiceSenelere BaranBölükbaşı’ tagıyla TT çalışması yapıldı. Bu saatlerde aktif olan Baran,sevenlerine yapılanları gördüğünü belirten mesajlar atmayı ihmal etmedi.

Hem Kaan Sevi’nin hem de Baran Bölükbaşı’nın doğum gününü bu fotoğrafla kutlayan Özgü Kaya,saatler 00.00’ı gösterdiğinde tweet atarak da kutlamayı ihmal etmedi  😎

 

Çok yakın arkadaşı olan Kubilay Aka ile aynı gün doğan Baran ayrıca bu akşam ShowTv’de başlayacak olan Servet dizisinde ‘Korkmaz’ olarak karşımıza çıkacak.

İyi ki doğdun Baran,en güzel yaşlara hep beraber. Yeni işin sana uğur getirecek inanıyoruz,yolun açık olsun Korkmaz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!