Her Yerde Sen’in En Güzel Replikleri!

Yazın gözdesi Her Yerde Sen’in repliklerinden en sevdiğimiz beş tanesini derledik! Demir’den Selin’e, İbo’dan Boraya herkes burda, keyifli okumalar! Kendi favorinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.♥

 

1) İbo: Sen gel, hep gel. İstersen hiç gitme.

Sabahları, özellikle de karşısında hoşlandığı kadın varken konuşmayı pek beceremeyip potlar kıran yakışıklı veterinerimizden duyduk bu cümleyi. Kendini yanlış ifade ettiği için bozulan Ayda’nın gönlünü almak için samimi şekilde söylemişti. 

 

2) Selin: Biz bu adama bize güvenmesi için bir sebep verebildik mi?

Selin’in kendisi ve ekibi adına özeleştiri yapıp, belki de ilk kez Demir konusunda empati  yaptığı sahneydi. Hatalarını görüp akılcı şeyler söyledi. Çok da haklıydı. Şimdiye kadar yöneticilerinin güvenini kazanacak bir hareketleri olmamış, aksine sürekli sorunlar çıkmıştı. Bakalım sonradan ne şekilde karşımıza çıkacak bu cümle.

 

3) Bora: Artık kendi mutlu yuvamızı çizelim mi, benimle evlenir misin?

   Merve: Evet, bir ev dolusu evet!

“İşte mutluluğun resmi bu benim için. Merve, ben bu şirkette birçok insan için ev tasarladım. Bütün bunları yaparken de içinde hep ikimizi hayal ettim. Çünkü mutlu bir yuva diyince benim aklıma içinde senin olduğun bir yer geliyor.” Mutluluk ve romantizm dolu, duygusal bir sahneydi. 

 

4) Demir: Bu benim kararım, benim aldığım risk. 

Siz yetenekli, ufku geniş, değerli bir yönetici olabilirsiniz ama ekibiniz sizi aşağı çekiyor. Daha kaç hataya müsade edeceksiniz? diyen Yıldırım’a haddini bildiren, çok yerinde bir cevaptı.  Hayata bakış açısı bozuk olan bir adamdan tavsiye almayacağını net bir şekilde gösterdi Demir burada bence.

 

5) Selin: Sen hiç, birine gözü kapalı güvendin mi?

    Demir: Güvenmemem gerektiğini öğrendim.  

Sen de iyileşmeyecek yaralar almadan öğrensen iyi olur, diye de ekledi. Hem duygusuz sanılan Demir’in iç dünyası ve geçmişi hakkında bir cümle, hem de bir insan/arkadaş veya her neyse olarak Selin’in incinmemesi için bi uyarıydı. O yüzden kıymetli.

 

***********************

Sona geldik! Umarım hoşunuza gitmiştir. Sonraki yazıda görüşmek üzere 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!