tds_thumb_td_300x0
Her Yerde Sen | Son Defa

23 Kasım 2019. Söze nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bugün son defa Selin ve Demir’i göreceğiz, verandalı evlerini, Sakız’ı, Çiçi’yi. Aslında mevcut sistemler ve reyting konusu hakkında, piyasa hakkında konuşulması gereken çok şey var ama ben hiç onlardan bahsetmeden dizimize güzelce veda etmek istiyorum. Sakin, buruk bir veda bu.

Başladığı günden bu yana, sevimli hikayesi, işlediği derin konular ve inanılmaz güzel ekibiyle gönüllerimize taht kuran “Her Yerde Sen” bugün son defa evlerimize, odalarımıza misafir oluyor. Onlarla birlikte gülüp birlikte ağladığımız bir sürü karaktere hoşçakal diyeceğiz bugün. Demir’den serseri kelimesini duymayacağız bir daha, Selin’in utangaç hallerini görmeyeceğiz. Aşk dostu Azmiye’nin leoparlı kıyafetlerini, tüm karakterlerin dert babalığını yapan Vedat’ı..

Her Yerde Sen ile ilgili görsel sonucu"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her Yerde Sen’in, izleyiciye iyi gelen enerjisi asla inkar edilemez. Yazılan detayların güzelliği, kalbimize dokunan sahneleri ve ihmal edilmeyen sosyal mesajlarıyla çok güzel bir diziydi. Tema müziklerinden çalan şarkılara, çekim açılarından fragmanlarına kadar muazzam bir iş izledik son ana kadar. Yer yer yakındığımız, üzüldüğümüz oldu ama bu içinde bulunduğumuz hikayenin tadını bozmadı. 

Her Yerde Sen ile ilgili görsel sonucu"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başarılı ve uyumlu bir partnerliğin getirdiği güzellikler bir yana, tüm ekibin adeta aile oluşu ve birlikteyken çok eğlenmeleri de dizinin en güzel taraflarından biriydi. Hepsi için, bu sürecin hayatlarında ve hafızalarında çok güzel bir yer edindiğine çok eminim.

İzlemeyen biri için hislerimizi anlatmak zor ama biliyorum ki siz beni anlıyorsunuz. Yer yer kahkaha attığım, bazense ağladığım, farkında olmadan kocaman sırıttığım sahnelerinin sayısı sayamayacağım kadar çok olan bir dizinin, haksız yere harcanmasını seyrediyorum. Elimizden bir şey gelmiyor, razı olmasak da şahit oluyoruz bu olaya ama iyi tarafından bakalım diyip olumlu şeylere odaklanmaya çalışıyoruz.

Her Yerde Sen ile ilgili görsel sonucu"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hepsi birbirinden güzel set fotoğrafları, alınan ödül, insanı her izlediğince mutluluktan delirtecek onlarca bölüm, ince ince özenerek hazırlanmış tonla sahne.. Bunların hepsi artık bizim sığınaklarımız. Dizi boyunca söyledik, konuştuk, anlattık. Bittikten sonra da bunu yapmaya devam edeceğiz. Selin kızartma ve tavuk yemeye devam edecek mesela, Demir sabahın köründe kalkmaya.. Biz göremesek de o ikisi birbirine aşık olarak aynı çatı altında yaşıyor olacak. En güzel şarkılar onlar için çalacak, şiirlerin mısralarında ayak sesleri duyulacak.

SelDem’in kitlesi naifliği, tutkuyu, eğlenceyi ve hüznü aynı anda tatmış bir topluluk. Ondandır ki bundan sonra izleyecekleri dizilerde aynı şeyi bulamadıklarında bol bol özlem duyacaklar Her Yerde Sen’e. Ki zaten yeni bölümü dahi bir hafta beklemekte zorluk çekmiş insanlarız.. İçerik bu kadar tatlı olunca insan bir an önce kavuşmak istiyor sonuçta..

Her Yerde Sen ile ilgili görsel sonucu"

Ne diyelim, düşünecek çok şey var. Hangi birine üzülelim, hangisinden bahsedelim. En iyisi şimdilik teşekkür etmekle yetineyim ben. İlk bölümden son bölüme kadar, hatta daha dizi başlamadan öncesinde bile, bu işte en ufak emeği geçen, katkısı olan kim varsa, her birine sonsuz teşekkürler. Dizi boyunca rolünü seven, sahip çıkan, en güzel şekilde taşımaya uğraşan, ortaya çıkan şeyin kalitesi ve sevilmesi için çabalayan her kim varsa tek tek emeğine sağlık. Bizi çok mutlu ettiniz, çok güzel şeyler hediye ettiniz. Umarım bir şekilde bunların karşılığını almışsınızdır.

Biz onları zihnimizde yaşatmaya devam edeceğiz, Her Yerde Sen adını unutulmayacaklar listesine çoktan yazdırdı. Dizi yalnızca yayın hayatında son buluyor, bizim mevcut bölümleri sonsuz kere izleyip yine çok seveceğimizden ve sizlerle olacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Sevgilerle 🌸

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!