tds_thumb_td_300x0
Her Yerde Sen Neden Çok Sevildi?

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrolleri olduğu, Fox’un sevilen romantik komedisi Her Yerde Sen, başladığı günden beri sıcak havasıyla seyirciyi kendine çeken ve izlerken eğlenceli vakit geçirten bir iş. Keyifli atmosferiyle kendine güzel bir kitle edinmeyi başaran dizinin, neden bu kadar sevildiğini sizler için anlattık!

 

Şiddet, Toplumsal Konular

 

 

 

 

 

 

 

 

Romantik komedi oluşusebebiyle çoğu kişinin tek beklentisinin gülüp eğlenmek olduğu bir konseptte sunulmasına rağmen, dizi son derece güzel mesajlar içeriyor. Defalarca güçlüce vurgulanan ve korkusuzca açık açık söylenen her bir söz, adeta yapılmış bir eylem niteliğinde. Tacizden tutun da şiddete kadar, doğrular yanlışlar haklar ve savunmalar çok güzel ortaya serilip eleştiriliyor. Ayrıca, dizide şiddet sahneleri hiçbir zaman gösterilmiyor, dolayısıyla örnek olma gibi bir durum da söz konusu değil. Yani, dizinin sevilmesindeki etkenlerden biri kesinlikle dikkat çektiği bu farkındalıklar. 

Başrol Uyumu 💑

her yerde sen ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

 

 

 

 

Evet.. İzleyen herkesin kabul ettiği bir gerçek var ki Aybüke & Furkan enerjisi dizinin en güzel noktalarından. İkilinin eğlenceli kişilikleri, yaptıkları doğaçlamalar ve fiziksel uyumları seyircinin seyir zevkini kat kat yükseltiyor ve bizi hikayenin içine çekiyor. Neredeyse bir kurgu izlediğimizi unutuyor, SelDem’in gerçek bir çift olduğunu düşünmeye başlıyoruz. Ek olarak, her türlü sahnede gereken neyse onu oynayıp profosyonel davrandıkları için de teşekkürü hak ettiklerine inanıyorum. İçinde bulunduğumuz dönemde pek mümkün olmayan bir durum gibi bu sanki 🙂

Duygular

her yerde sen 16 ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

 

 

 

Gerçekten güldürmesi, zaman zaman ağlatması.. Dizi yalnızca şakalar komiklikler havasında dönmüyor. Gerçekten derince işlenen duygular ve büyük özenle hazırlanmış bir senaryosu var. Nasıl olsa izlenir düşüncesiyle hep kolaya kaçılmıyor. Bu yüzdendir ki, bazı bölümler gözümüzde yaşlarla kapattığımız dizinin eğlenceli jeneriği çalmaya başlayınca şaşırıyoruz. Selin ve Demir’in geçmişe dayanan acıları ve hüznün yalnızca ikili arasındaki ilişkinin krizlerine bağlanmayışı çok güzel. Bize kısıtlı alanlar sunmuyor, zaman algımızı şimdiye hapsetmiyorlar. Kısacası Her Yerde Sen hem kahkaha attırabilen hem de gözyaşlarınızı tutmanıza engel olabilen bir dizi. 

Hayvanlar 🐶

her yerde sen veteriner ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

 

 

 

“Satın alma sahiplen” mottosunun destekçilerinden olan dizide, bir veterinerimiz ve evinde bir balık, bir köpek, bir keçi, bir de kaplumbağa ile yaşayan bir kızımız var. Barınak sahnelerine zaman ayrılması, sürekli bahsinin geçmesi de cabası. Hayvan sevgisi ve haklarının korunduğu Her Yerde Sen, bu bilinci hem yaşı büyük, hem de şimdiden öğreneceği için daha şanslı olan yaşı küçük izleyicilerine kazandırdığı, bunu amaçladığı için çok kıymetli. Ekibin bu konudaki hassasiyetini gerçek hayatta da görüyoruz. 

Ekip

her yerde sen ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

 

 

 

Ekip demişken.. Sona geliyoruz. Şimdi ne söylesem yeterli olmayacak belki ama bu insanlar sette öyle eğleniyor ve iyi anlaşıyor ki dizinin neden bu kadar güzel aktığı belli oluyor. Her gün gelen fotoğraf ve videolar sadece seyircinin ilgisini çekmekle kalmıyor, aynı zamanda aralarındaki arkadaşlığın samimiyeti de bize geçiyor. Fazla vakit geçirmelerinden kaynaklanan, iş arkadaşlığından hızlıca aileye evrilme sürecini hepimiz gözlerimizden kalpler çıka çıka takip ettik. Hala da sıkı takipteyiz. Ayrıca dizinin günü için geri sayım yapma sebeplerimizden biri de bu! Aramızda kalsın, bu insanlar instagramda çok matrak. 🤫

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!