Her Yerde Sen 9. Bölümde Neler Olacak? | 2. Fragman Yorumu

Yazın sevilen romantik komedisi Her Yerde Sen’in 9. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Gittikçe güzelleşen dizinin fragmanları da daha heyecan dolu olmaya başladı. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen’in aşk esintili yeni bölümünde neler olacak, gelin birlikte konuşalım!

 

“Bütün ayarlarımı bozdun Selin!”

Anlaşılan dolu bir bölüm bizi bekliyor. Kavgadan sonra zihnen darmadağın olan SelDem’in kendiyle savaşı devam ediyor. Selin’e karşı tavrı ve söylediklerinden dolayı muhtemelen pişmanlık hisseden Demir’i, Selin’in odasına gitmiş akvaryumun önünde Selin’in bitanecik balığı Çiçi’yle konuşmaya çalışırken görüyoruz. Bu tatlı ve yüzümüzü güldüren harketin tuhaflığını o da fark etmiş olacak ki “Şu an bi balıkla konuşuyorum! Bütün ayarlarımı bozdun Selin.” diyerek kendi kendine tepki veriyor.  

Sonra iş kısmına ışınlanıyor ve yeni yeni başlayan kıskançlıkların devasa düzeyde artması için muazzam hazırlanmış ortamlar görüyoruz. Elbette şeytan Alara’nın proje alanı. Ekip oraya, zannedersem topluca, gelmiş ve çalışmaya çalışıyor. Ama orada yaşanacakların projeden çok çiftlere katkısı olacağından eminim. Ortada Selin, Demir, Burak ve Alara var sonuçta. Ölüm dörtlüsü resmen.. Hoş herkes oradaysa tek çift onlar da değil. Bizim herkeslerden gizli evlenmiş minnoşlarımız Merve’yle Bora da çeşitli kaçamaklar yapmayı deneyebilir ve oldu ki yakalansalar, çarşı pazar karışır ben diyim!

 

Her ne yaşanırsa yaşansın birbirlerine karşı, karşı koyamadıkları bir merhamet, şefkat besliyor Demir ve Selin. E zaten aynı evde yaşıyor olmanın vermiş olduğu kaçınılmaz ve binevi zorunluluktan doğan yakınlık da işin içine girince ortaya güzel manzaralar çıkıyor. Uyuyakalan Demir’in üstünü örten Selin gibi.. Daha önce de türevlerini görmüştük. Yatağın önünde satranç başında uyuyakalan Seldem, dışarıda uyuyan Selin’i uyandıran Demir falaaan filan. 

Son olarak, fragmanın zirve noktası saydığım “Sen gitme n’olur sakın gitme” sahnesini görüyoruz. Kim bilir neler yaşandı da ne sonuçlara bağlandı demeden edemiyor insan. Ağlamaklı halde sarılıyor Selin Demir’e. Umarım kaynağı sağlam bir samimiyet sahnesidir bu, eğer öyleyse tadından yenmez. Biraz saçma ve sinir bozucu başlayan bu hikaye gittikçe daha düzgün ve hoş bir hal alıyor çünkü.