Her Yerde Sen 9. Bölüm 1. Fragman Yorumu!

Nasıl başlayacağımı bilemiyorum. O kadar beğendim ki! Dizinin ilk bölümleri biraz geçince, bazı yerlerde sıkıldığımı ve gidişatta tadımı kaçıran, hatalı çok şey olduğunu söylemiştim. Daha sonra birkaç hafta Her Yerde Sen’i izleyemedim ve son bölümleri neredeyse peşpeşe ve üstelik çok keyif alarak izledim. 

Birçok duyguyu yaşatan sahnelerle karşılaştım. Bunların arasına gerilim ve hüzün de dahil. Gerçekten etkileyici anlar vardı, ağladığını söyleyenler var. Şaşırmadım, hassas konular yaşanmışlığı olan kişileri bir şekilde etkiler çünkü. Onlara, ayrıca başka bir yazıda muhakkak değineceğim. Ayrıca dikkat çekmek istediğim bir şey daha var. Her Yerde Sen dizisi, sık sık ama boğmadan, dozunda verdiği sosyal mesajlarla gerçekten takdir edilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Bu sebeple, ekibi bir kez daha canı gönülden tebrik ediyorum.

Bölümlere dönecek olursak, her dizinin vazgeçilmezleri kötü karakterlerin gidişatlarını sevdim. Evet izlerken sinir krizi geçiriyoruz –ve amaç da bu zaten– ama sonuçta bunlar hikayenin parçası ve olmazlarsa yaşanan aşk bu kadar cazip olmaz. Zorlu yollardan geçen bir hikaye oluyor elimizde. Demir’in Selin’e olan tavrının ve ikilinin arasındaki ilişkinin değişimi baya hoşuma gitti. 

Felaket kötü oyunculuk ve mimikler haricinde, dizide en nefret ettiğim şey ise hala, başından beri olduğu gibi teyzelerin varlığı. Leyla ve Firuze karakterleri sadece Demir’i değil, beni de canımdan bezdiriyor. Ama sahneleri hiç de azalacak gibi değil, gayet ana kadronun sağlam yerlerindeler. Hayli üzücü 🙁

Gelelim caanım fragmana. Her detayını sevdim sayılır resmen ya, ilginç bir vaka bu 🙂 Öncelikle, bileklik olayı zaten Demir’in duygu durumları ve hareketlerinde istisna yaptığı aşırı hoş, gülümseten durumlardan biri. O yüzden +1. Sonra, SelDem’in kavgası da güzel çünkü ikisi de hisleri yüzünden akılları karışmış bir vaziyette ve zor durumdalar. Bu yüzden haykıramadıkları şeyleri, biraz açık biraz da başka cümlelerle ifade edişlerini izliyoruz. Peşinden gelen sahne de cabası. “Birlikte gidiyorlar işte sorun ne?” sorusu.. Teknik olarak ekibin ve özellikle bizim kızların hiç sevmediği, kurtulmak istediği iki insanın bir süre birlikte onlardan uzaklaşması gibi bir durumda, Selin’in neden mutsuz olduğunu açıklayamaması.. Olanlardan ve iç dünyasındaki fırtınalardan onlara ne zaman bahsedecek acaba, merakla bekliyorum. Afallayıp dağılması cidden çok güzeldi. Kısacık ve bir anlık görmüş olsak da, favori anlarımdan oldu diyebilirim. 

Her Yerde Sen’in yeni bölümü Cuma akşamı Fox Tv’de! Görüşmek üzere.🧡

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!