Her Yerde Sen 5. Bölüm Yorumu: Karmakarışık

Merhabalar!😌 Yine buluştuk mu bir bölüm yorumunda daha? Umarım keyifler yerindedir, keyifli bir cuma akşamını geride bırakmışsınızdır. Dün yine ekran karşısına geçtik, açtık Fox’u. Klasik bir Her Yerde Sen akşamıydı desem yanlış olmaz. Ben iki haftadır patladım ya, sıkılıyorum izlerken. Galiba ortaya dökülemeyen duygular beni yerle bir etti. Kısır döngüye girilmiş gibi hissediyorum. Ama yine elinden gelenin fazlasını yapan Her Yerde Sen ekibine kucak dolusu alkışlar. Bu hafta bölümdeki olaylar nasıl iç içe karıştıysa bizde öyle karıştık işte. Hadi o zaman birlikte şöyle bir yorumlayalım 5.bölümü.

“Selin’in ailesi gelirse…”

Bölüme Artemim çalışanlarının iş batırıcılığı ile başladık. Demir’i karşısında gören ekip nereye gireceğini bilemedi. Acaba çita operasyonunu ilerleyen günlerde Demir yine kurcalar mı ki? Kurcalasa yeridir, çünkü acayip dikkat çekiyorlar. Takmışlar bir adamı sepetlemeye, olan ise Selin’e oluyor hiç haberleri yok. Bu çita planı bakın görün Selin’in elinde patlayacak, yetmeyecek paramparça olacak. Selin kendini hiç frenlemeden, arkadaşlarıyla plana devam ediyor. Hem de sürekli bir onları kurtarma çabaları falan, ayy sinirleniyorum Selin. İbo, Uzay ve diğerleri var bu çocukta iyi şeyler diyorlar. Bir dinlesene, bir boşver şu Merve’yi falan. Neyse Selin’e daha çok kızacağız hissediyorum. İbo’nun gelip uyarmasıyla ekip kafeden ayrılırken, Burak’da Esin Hanım’ı planlarına dahil etmeye gitti. Aklı sıra Esin’i Demir’in üzerine salıp, aradan sıyrılacak. Tam Buraklık hareket, bravo! Burak’ın şu gözünü hırs bürümüş halleri yok mu? Ürkütücü valla. Her şeyi yapar, herkesi harcar. Ama nedense Selin’e bir ilgi duyacağını beklemiyor değilim. Bu belki Demir’e inattan dolayı bile olabilir. Bölümün tüm olay akışında baş köşeye oturan ise, Selin’in ailesinin bam diye gelişi oldu. Demirle Selin aynı evde falan, kurulu düzen… Babanın tepe attı, içine kurt düştü, sıkıştırdıkça sıkıştırdı Selin ve Demir’i. Tabi Selin sanıyor ki ailesine öyle durduk yere geldi, sonradan öğrendi Burak’ın alkollü evine geldiğinde ailesiyle telefonda konuştuğunu. Selin ayrı yerde çıldırdı, Demir ayrı yerde, aile bir yanda of of! Selin Demir’e yine o yavru kedi halini sunup, yardım istedi. O ne derse ona uysun istedi, nitekim de öyle oldu. Demir yine Selin’i kıramadı. Ama kendi darmadağın oldu. Selin’in “sen hiç aileni hayal kırıklığına uğrattın mı?” sorusuyla sürüklendi. Gözlerinin önüne çocukluğu geldi. Küçük Demir’in gözlerinin önünde terkedilişi, annesinin gidişi geldi ya. Kıyamam! Demir’in hikayesinin derinliğini merak ediyorum ve biliyorum ki bunu Selinle birlikte öğreneceğiz. Ya Vedat? Selin’i Merve sandı, öyle bilip etkilenmedi mi? Allaaa! Çiçekle falan ofise gelip tekrardan karşılaşmaya çalışmalar falan. Bir an önce bu mevzu da aydınlasın ya. Vedatla Demir arasında bir gerginlik olsun istemiyorum, ki Selin olduğunu anlayınca geri durur bence Vedat.

“Seldem “

İboyla Ayda filizlenirken, Demirle Selin ise yeni maceralarda velhasıl. Muharrem Usta ve Leyla Teyze’ye ne demeli? Ben şok! Herkesin hayatı akışa uygun sürerken Demirle Selin ordan oraya sürükleniyor bakalım. Daha neler olacak? Bana kalırsa Selin’in ailesi biraz daha bizimle ve bu ikilinin arasındaki bilinmezliğe bir dur diyecekler. Alara ve Burak iki koldan çok bela olacaklar sanki, tabi Demir yine zekiliğini konuşturmazsa.

Bu haftaki bölüm yorumunun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Kendinize iyi bakın, Her Yerde Sen’in fragmanlarını ve en önemlisi yeni bölümünü kaçırmayın.

Sevgiler…