tds_thumb_td_300x0
Her Yerde Sen: 3.Bölümde Neler Oldu?

İyi günler… Hangi saat diliminde buluşuyorsak kucak dolusu sevgiler sizlere. Cuma günü yine oturduk, izledik Her Yerde Sen’in bu haftaki bölümünü. Tüm ekibin eline, yüreğine sağlık öncelikle. Ama yalan yok, ben bu hafta pek sevemedim bölümü. Sıkıldım, sebebi bu. Tek düzelikte ilerleyen bir bölüm oldu. Ama bir gördüm cumartesi reyting sonuçlarını. Yanılmıyorsam tüm reytinglerde birinciliğe oturmuş cuma akşamı. Ne diyeyim bana sıkıcı gelmiş iken, demek çoğunluk keyif almış. Tebrikler ne olursa olsun Her Yerde Sen ekibi. Hadi gelin aşağıda bölümü genel hatlarıyla bir yorumlayalım, o günün sahnelerine bir yolculuk yapalım.

Tam tahmin ettiğim gibi bölüme hastanede başladık. Demir Burak’ı enseleyemedi, Selin’de uyanmayınca aldığıyla hastaneye götürdü. Sonra bir susmayan çene, kim olabilir? Tabiki Selin… Demir alışıkta ama ya doktoruydu hemşiresiydi? Valla ifade alan polis dahil herkesi bıktırdı Selin oracıkta. Sonra röntgen temiz çıkmasına rağmen Demir’in içi rahat etmedi. Selin’i gözünün önünden ayırmadı, odasını paylaştı. Hatta santranç konusunda iddialaştılar bile. Sabaha kadar oyun oynadılar. Ee bu sırada bizim teyzelerde bunları birbirine aşık etmek için tatlı yapmasın mı? İçinde tatlının yok yok. Yiyenin tüm hormonları can bulacak cinsten😂 Öylede oldu. Tatlılardan ertesi gün yeme fırsatı yakalayan SelDem mahvoldu ya.  Yerlerinde duramadılar, sürekli bir kıvılcım içlerinde falan. Birde kapalı alanda olunca… Ya bunlar soyulup, üstüne nezarathaneye düşmesinler mi? Komikti bak oralar. Ama Selin? Bu bölüm o kadar salaktı ki… Ya n’oluyor dedim. İnsan herkese şıp diye güvenmez ki… Bu ne zamandır birlikte çalıştığı ve birşeyleri paylaştıkları iş arkadaşları olsa bile… O özellikle Merve yok mu Merve? Ya sevmiyorum. Ne kadar itici ve kendini sırfi düşünen birisi o öyle. Aslında ne kadar birlik var bizde deseler de, Demir sayesinde Artemim çatısı altındaki çatlaklar patlıyor işte. Çünkü gelen giden öne Selin’i atıyor. Selin’de sorgulamadan geçiyor ya. Çıldıracağım. Bir dursana, bir sorgulasana be kızım! Onları da geç, bu bölüm acayip karışıktın. Her işi eline yüzüne bulaştırdın. Ama onca şeye rağmen Demir, Selin’e ufak ama anlamlı adımlar attı. Görmesini bilene der, susarım. Vedat’ın yanında iken, balkon kapısı kırık diye toparlandı gitti mesela Selin’in yanına. Hatta telefonlarına ulaşamayınca endişelendi. Sonra Selin’in balığı için ağzından dökülen kaybetme korkusuna dayalı sözler falan aldı Demir’i, hop çocukluğuna götürdü. Baksana basit bir cümle gibi duruyor ağızdan çıkan. Ama gel gör ki iki insanın sürgü çektiği geçmişine çıkıyor yol. Al derin bir ortak nokta sana.

Ya Selin’in Yıldırımları karıştırması peki? Avukat Yıldırım beklerken, en büyük otel müşterileri olan Yıldırım Bey gelmesin mi emniyete? Ah Selin! Ağzının da ayarı yok, adama telefonda neler neler demişti. Ee böyle bir tablo sonunda adam, işi feshetmek istedi doğal olarak. Demir’de 48 saat istedi ikna için. Ve o 48 saati, Alara’yı babasıyla aynı çatı altında buluşturmakla kullandı. Ama diyorum ki bu kız ileride Demir’e sarmasın. Burak’da kezâ Selin’e… Onun harici Burak’ın gizli dünyasını Demir kurcalayacak ama Selin’in de kurcalamasını sağlayacak. Tabi Selin’de her insan gibi hataya düşmeden gerçeği göremeyecek. İbo ve Ayda’da fena bir çift olmadı. Bir kere İbo’yu çok seviyorum. Sıcacık bir karakter dizide. İleride de Selin’in annesinin eve baskın yapacağını hissediyorum. Ee bakalım neler olacak?

Bu haftayı toparlayacak olursak; Selin’in iş batırıcılığı üzerindeydi ve aksine Demir ise daha iyi hamleciydi. İkilinin yavaş yavaş birbirleri için değerlerine zum yapılıyor. Kim farkedecek önce? Neler yaşanacak bakalım? Bu haftada benimle bu yorumda buluştuğunuz için teşekkür ederim.

 

Haftaya yeni bölüm yorumunda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!