tds_thumb_td_300x0
Her Yerde Sen 12. Bölüm Yorumu

Her Yerde Sen’in son bölümü, öncekilere nazaran biraz durgundu kabul. Özellikle 8-9 gibi bölümlerde başlayan ve sonrasında korunan tempodan biraz farklı bir bölüm izledik. Ama bu bir hata değil, öyle görmeyelim. Böyle olmasının sebebi biraz da mecburiyet, Selin ve Demir ilişkisinde yaşananlar + şirkette karışan işler nedeniyle yoluna koyulması gereken şeyler vardı ve zaten kötü de değildi. 

Yani diğerleri kadar sevdiğimi söyleyemeyeceğim ama yine de çok sıkılmadım. Zaten yeni bölüm fragmanlarından anlaşıldığı üzere çok güzel bir bölüm geliyor. Gayet iyi telafi edilecek yani sıkıntı yok.💃

Bölümdeki en iyi kısım Demir’in Alara’ya SONUNDA çektiği restti. Hepimizin sabrı taşmış ve şu şeytandan bıkmış haldeyken gerçekten gerekli bir hamleydi, hatta bana göre gecikmiş. Gerçi o yine pisliğine devam edip şirketi zora sokmak için babasını ikna etmiş ama sıkıntı değil, Erendil halleder..

Demir’in bütün “yanlış düşüncelerle sarmalanmış” haline, kızgınlığına, kırgınlığına ve güvensizliğine rağmen yine de Selin’e istediği kadar katı olamayışını sevdim, bu halleri hoşuma gidiyor. Hiç muhattap olmayabilir veya yoksayabilirdi. Ama resmen tartışıyorlar, terapist beyin sorularıyla birbirlerine çemkiriyorlar. 😂

Burak’ın yüz yıl sonra başına gelen aklı ve Selin’e başlayan aşkı sinirlerimi bozsa da, Demir’in kıskançlıklarını (umarım) izleyeceğimiz için mutluyum. Özellikle, birkaç sefer şahit olduğumuz, anında ortama giriş/müdahele gibi kral hareketler sergilerse çok pis dü şü lürr.

Ayda ve Merve’ye söyleyecek bir şey bulamıyorum. Salaklıklarını fark etmeleri bile asırlar sürdü, doğru düzgün ve seldem’i tam destekleyici hale gelmeleri ne kadar zaman alır Allah bilir artık. Öyle pişman olup ağlayıp zırlamakla, her şeye hazırım demekle olmuyor canım 🙂 Fazla sabıkalısınız siz, neyse.

Neyseki şirkette Azmiye var da, tüm gücüyle aşk için savaşıyor kurban olduğum. Vedat da sağ olsun Demir’i Selin’e itmek için elinden geleni yapıyor. Ona da teşekkürler..

Dediğim gibi, biraz durgun, sakin bir bölüm geçirdik. Burak’ın MerBor’a evini vermesi güzel bir davranıştı. O ekibin arasındaki bağı, dostluklarını vurgulamak için yazılmış bir sahne. Bu Burak da özünde iyi biri gibi de, karakteri oturmamış işte. Çeşitli sorunları var. Selin’le evi düzenlerlerken ikisini shipleyenler hayallere dalıp çok sevinmemiştir umarım çünkü Selin’in aklındaki tek şey arkadaşlarını mutluluğuydu, kendi ağzından da duyduk bunu zaten. Her zamanki gibi dostlarını ne derece düşünüp önemsediğini dillendirmiş oldu.

Zaten bu ikilinin arasında artık çift taraflı bir şey olma ihtimali yok. Selin, içeriye Demir’i alıp kalbini mühürledi çoktan, kilitli. Anahtarı da atmıştır denize bir yerlere. Burak’la olan yakınlığı sebebiyle, önceden gelişen hisleri çoktan toz olup uçtu anlayacağınız. Biz şimdi sadece Burak’ın ona ulaşma çabalarını izleyeceğiz, ve muhtemelen bariyer gibi bunun önüne geçen Demir’i.

Hepsinden ayrı, Burak’ın babasından “sevildiğini” duymasına da mutlu oldum. O da duygusal konuda eksik, kısmen yaralı, sevgiye muhtaçtı çünkü. Arkadaşları yönünden sıkıntı çekmese ve iyi bağlar kursa da, şimdiye dek babasından beklediği gibi yaklaşım alamıyordu. Her neyse.

Selin’in, aşık olduğu için gergin, tuhaf olmak yerine rahat ve adım atan bir yapıda olmasını seviyorum. Gurur diye bir şey düşünmüyor, hata yapsa özür diliyor, affedilmek için çırpınıyor. ( ortada kocaman bir yanlış anlaşılma olsa da..) Kırılınca kesip atmıyor. Hemen vazgeçip depresyonlara girmiyor ki fragmanda da gördük bunu zaten. Gelecek bölüm çok eğlenecek gibiyiz çok! Demir’in resmen peşinden koşuyor. Acaba beyefendi ne kadar karşı koyup dayanabilecek? 🙈

Gelecek bölümde görüşmek üzere.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!