Her Yerde Sen 11. Bölüm Fragman Yorumu!

Can cekişiyorum, net! 10. bölümün üstüne böyle bir fragman verilir mi vicdansızlar? Zaten duygular tavan, maruz kaldığımız şeylere bak! Altüst olduk tekrar. Tam romantik sahneler sebebiyle eriyeceğiz, Al*ra pisliği fırlıyor yine. Bu arada o şeytanın adını bilerek öyle yazdım. Bana göre resmen küfür gibi olduğu için, sansürleyeceğim artık. Umarım sizin için sakıncası yoktur.

Dedik ki verilen fragman bölümde yoktu, kesin 11’dedir o yüzden fragman göremeyiz, tadlar kaçtı. Sonra bi baktık yeni sahneler, hem de baya iyi coşuyoruz derken başımıza gelen.. Neyse, Demir’in bu inanılmaz radikal değişimi ve SelDem’in halleri hem sevimli olmaları hem de onlar için yazdığım hikayede böyle bir sahnem olması sebebiyle yüzümü güldürdü. Gerçi benim senaryomda sevgili rolü yapıyorlardı, burada gerçek! Daha iyi.

Demir, şirkette aşk yasağı kağıdını yırtarken herkes Bora ve Merve’ye bakıp onlar adına sevindi ama Selin sanırım söylememiş. Çok merak ediyorum daha hoşlandığını bile doğru düzgün itiraf etmemiş ve kızlar Burak’la hunharca shipleme yolunda ilerlerlerken “yakın” arkadaşlarına durumu nasıl açıkladı/açıklayacak. Kızların arkadaşlığındaki sahneler kesinlikle eksik, bu konuda dertliyim. Neyse.

Demir aşık oldu evet, Selin onu değiştirdi ona da tamam. Hepsi kabul ama bunu dışarıya bu denli ve hemen yansıtmak ne kadar doğru bilemedim. Yine de o hallerini görmek için çok heyecanlıyım orası ayrı.🙈 Aynı ev, aynı işyeri. Her hallerini izlemek çok keyifli olacak bundan eminim. Yani emin gibiyim, Al*ra’yı düşündükçe umutlarım zedeleniyor da..

Evdeki sahnelere bittim. Selin’in arkadan gelip sarılması ve Demir’in ellerini kenetlemesi. Gel de düşme! Her şey iyi hoş, Selin masum masum, yaşadığı rüyanın sevinci içinde dolaşıyor ama o rüya çok çabuk kabusa dönüşebilir.😥 Çünkü bizim çok merhametli senaristlerimiz zaten dizinin başından beri HER bölüm gelgitli olan, bir türlü, yüzü iki taraflı şekilde tam gülmeyen çiftimize birkaç bölüm mutluluğu çok görmüşler. Sitemim büyük, kızgınım bu konuda.

Evet biliyorum, ben her ne kadar azalarak hızlıca yok olmasını istesem de Al*ra hemen gitmeyecekti. Ama elindeki kozu kullanması ve planlar yapması için bari birazcık bekleseydiniz ya. İki dakka gün yüzü görmesin mi bu fandom, huzur yok mu? Ayrıca eğer bu olayda Burak malının da payı varsa gerçekten yazıklar olsun. Kıt akıllı bu adam. Neyse, üslubum için özür dilerim, kendimi daha kibar ve düzgün ifade edemiyorum. Hele de konu Al*ra falan olunca.

Demir’in Al*ra’nın ahlak dışı hamlesinden sonra verdiği tepkiye üzüldüm. Güven problemi olduğunu biliyoruz. Selin’e daha önce defalarca sormasına rağmen Selin “bilmiyorlar” dediği için bu kadar yıkıldığını da anladım. Ama yine de umarım ilk haliyle gidip konuşmaz ve bozuşmazlar. Selinin çok pişman olacağı kesin. Demir’in de başka yalana tahammülünün kalmadığı.. Of içim daraldı şimdi. Bakalım neler olacak. Muhtemelen, önceki yorumlarımda tahminler arasında olan Vedat’ın ara düzelticilik görevi başlayacak. Ay hadi inşallah.

Not: fragmanın renklerine hiç lafım yok bu arada, her zamanki gibi cıvıl cıvıl! Biliyorlar bu işi. Gayet güzel.😂

Umarım harika bir bölüm bizi bekliyordur!🌸

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!