Her Yerde Sen | 10. Bölüm Fragman Yorumu!

Karşı karşı dururken, Yüzüne hasret kaldım, Al beni kıyamam seniiiii! Öyle keyifli bi halde girdim ki yazıya, her an kalkıp oynayabilirim.😂 Neyse, biraz ciddileşecek olursam, fragman güzeldi. Bizi günlerce süründürdükten sonra anca verdiler ama olsun.. 

Öncelikle, girişin hastası oldum çok samimi ve eğlenceli geldi. Belki de benim türküyü çok sevmemden kaynaklanıyor ama izleyen herkesi gülümsetti eminim, dürüst olun.😂 Ayrıca fragmandan sonra internette ve youtube’da Çemberimde Gül Oya aramasının arttığına yemin edebilirim, güzel söylenmişti ama tabi kısacık olduğu için “kulağım biraz daha bayram etsin” etkisi yarattı. Hoş ben fragmanı da on- on beş kere falan peşpeşe izlemişimdir o ayrı. 

Yine görmeye alışık olduğumuz bir olay örgüsü bekliyor bizi. Ekipçe (+herkesin dahil olduğu) bir geziye/etkinliğe gidiliyor ve muhtemelen ilk yakınlaşma gerçekleşiyor! Azmiye’nin zaten doğasında olan aşk periliği, bir de tek amaçları Selin’le Demir’i birbirine aşık etmek olan teyzelerle el sıkışınca adeta uçuşa geçiyor. Bu anlaşma sayesinde artık daha güçlü bir “eros ağı”mız var. Anlayacağınız bize yaradı.💃

Alara denen hadsiz pisliğin orada olması sinirlerimi bozsa da, Selin’in hırslanıp zafer üstüne zafer kazanması zevkimizi beşe katlar diye düşünüyorum. Her anlamda zaferden bahsediyorum tabii ki, oyunlar tamamen sembolik. Bu konu biraz basit ve yüzeysel işleniyor olsa da bölüm önemli. İnşallah çok eğleniriz!

Ayrıca Demir’in, Selin’in öfkeli ve inada binmiş hallerini fark edip sorgulayacağını düşünüyorum verilen sahneye bakarak. “Neyi kazanmak istiyorsun Selin” Yani amacın oyun değil belli, söyle diyor resmen. Bir şeylerin açıklığa kavuşturulması için bir yol olur belki bu konuşma.

Hep birlikte olmaları, o görüntü/çok hoşuma gitti ya. İbo da var Ayda’nın yanında. Kim bilir neler izleyeceğiz neler! Şimdiden heyecanlıyım. Zaten bölümsüz geçirdiğimiz günlerde zar zor bekliyorduk, şimdi bir de bu fragmanlar üstüne..

Bölümsüz geçirdiğimiz günler derken, ben bi süre önce duygu patlaması yaşadığım ve Selin ve Demir için çok şey hayal ettiğim için onlar hakkında özel kurgu hikayeler yazmaya başladım. Eğer göz atmak isterseniz buradan veya buradan bana ulaşabilir, ya da direkt olarak buna tıklayarak  hikayenin bölümlerine ulaşabilirsiniz.🙈❤

Görüşmek üzere, umarım hayal kırıklığına uğramayız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!