HBO’nun 50. Yılına Özel Dizi Önerileri

Six Feet Under

Listeye hem tüm zamanların hem de HBO’nun en iyi dizilerinden biriyle başlayalım. Hatta, tüm zamanları bilmem ama bana göre HBO’nun en iyi dizisi diyebilirim Six Feet Under için. Cenaze evi işleten bir aile üzerinden yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgi üzerine derin derin düşündüren, adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir dizimizdir.

Sex and the City

90’ların sonundan efsane bir iş. Adını çokça duyduğunuza eminimz, ama henüz izlemediyseniz bilin ki adından bu kadar söz ettirdiği kadar var! Kariyer sahibi dört kadının, dostlukları ve özgür ilişkilerini konu alan dizi kesinlikle her kadının izlemesi gereken türden bir iş.

Sopranos

Bir mafya ailesini konu alan Sopranos, zamanının ödüle doymayan kült dizilerindendi!

Westworld

Yine BluTV’de bulabileceğiniz şahane bir HBO dizisi! Gerçekliği sorgulatan, adeta bir Matrix kafası diyebileceğimiz şahane bir bilimkurgu. 4. sezonu ile iptal edilse de ilk 2 sezonunu dünyalara değişmeyiz.

The Leftovers

Yine bir HBO klasiği, bu kez eski değil, nispeten daha yeni sayılabilir bir dizi. Dünya nüfusunun yarısının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, geride kalanların dine ve dünyaya bakış açılarını yansıtıyor.

Henüz çok az seyircinin keşfettiği, ama keşfedenlerin maden bulmuş gibi hissettiği dizi. Erkenden yakalayın deriz.

Euphoria

HBO yapınca gençlik dizisi de bir başka oluyor tabii! Rue ile Z kuşağının sorunlarına ve yaşadıkları gençlik dramalarına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!