Halka’nın 9. Bölümünde Neler Olacak?

Salı günü muhteşem bir bölümünü geride bıraktığımız Halka’da bu hafta neler olacak? Dizinin yeni bölüm fragmanları geldi! 

Dizinin resmi sosyal medya hesabından yayınlanan videoda biraz aksiyon ve bolca heyecan var! Kaan ile Cihangir birlikte güçlenip ilerlerken, Kaan’ın anahtarı saklamadığını da görüyoruz. Tabi işin perde arkasında bu kararı kiminle aldı henüz bilemeyiz. Onun dışında, Halka’da aşk cephesi biraz hareketleniyor diyebiliriz.

Cihangir’in Müjde’ye olan konuşma tarzı ve bakışları MüjGir destekleyenleri fazlaca sevindirdi. BahKan tarafında ise “Seni görünce sakinleştim” diyen bir Kaan ve ona “İyi ki varsın!” diyen bir Bahar bekliyor bizi! Belli ki yine bir şeyler olmuş, Kaan kürkçü dükkanında soluklanmış ve yeri gelmişken güzelce yürüyor : )

Çağatay’ın başına ne geldiyse artık, deliriyor. Muhtemelen Hümeyra etkisi bu çıldırmasına sebep olan şey, veya Kaan & Cihangir işbirliği de olabilir şu an tam kestiremedim. Çünkü unutmayalım ki Halka’da herkes her an her şeyi yapabilir!

Fragmanın sonunda bizim beyleri, diğerlerinin “çıkmaz” sandığı bir durum içerisinde görüyoruz, ama birbirlerine bakmalarından o kadar net anlaşılıyor ki tereyağından kıl çeker gibi, hem de bizim yüzümüzü güldürecek şekilde çıkacakları.. Şimdiden sevdim sahneyi o kadar diyorum!

İlhan’ın şaşırdığı ve İskender’in orada olduğu an muhtemelen bu ikisinin gelmemesi gereken bir anda/şekilde orada bulunmalarından kaynaklanıyor.

Adminin paylaşımına göre, bu ara siyah renge odaklanacağız sanki. Zaten dizinin şu, renkleri ustalıkla kullanma kabiliyetine hastayım, bir de Müjde’yi güzel giydiriyorlarsa Allaah! Bayılıyorum görselliğin geri plana atılmayışına açıkçası. Her şeyin birbiriyle bağlantılı ve anlam bakımından derinden senkronize olması çok ayrı bir lütuf.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!