Halka 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Görür görmez heyecanla açtığım ve sonrasında defalarca izlememe rağmen neler olup bittiğini çözemediğim fragmandan bahsedeceğiz. Şimdilik tek bildiğim harika bir bölüm geldiği!

İçeriğe odaklanacak olursak, öncelikle bu zavallı beyefendinin başına bi işler geleceği kesin. Patronu ve İskender’in söylediklerinden sonra özellikle. Planlar yapılmış belli.

Sonrasında, bu bölüm Müjde’yi silah kullanırken göreceğiz. Ne zaman, nasıl bilmiyoruz. Belki babası teklifini kabul edip onu işe almıştır belki de asi kızımız laf söz dinlemeden direkt dalmıştır 🙂 Bana öyle geliyor ki, muhtemelen bu sahnede Kaan ve Cihangir de olayın içinde.

Ayrıca, Bahar cephesinde işler karışıyor. Kovulma mevzusu formalite mi, gerçek mi diye düşününce emin olamıyoruz ama ben kendini bu kadar çabuk ele vereceğini hiç sanmıyorum. Hoş, aklıma müdürle başkomiserin suç ortaklığı da geliyor ya.. Neyse paranoya yapmayalım 🙊

Bir başka nokta ise, tabii ki Kaan ve Cihangir ikilisinin ne işler peşinde koştuğu! İkilinin bol bol aksiyon dolu sahnelerini heyecanla bekliyorum!

Son olarak, diziyi yazan, yöneten, düzenleyen hem kamera önü hem de kamera arkasında emek veren her bir kişiye burdan selam olsun. O kadar güzel bir ekip ki, bize sunulan her şey son derece başarılı, cazip ve takdir edilesi.

Halka Salı Akşamı Trt1’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!