Halil İbrahim Ceyhan Aslında Nasıl Biri?

Çatık kaşları ve sert bakışlarıyla tanıdığımız Emanet dizisinin Yaman’ı karizmatik oyuncu Halil İbrahim Ceyhan hakkında bazı bilgiler paylaşacağız bugün sizlerle. Elbette bu bilgileri oradan buradan değil, bizzat kendi röportajlarından aldık ve derledik. Bakalım Halil İbrahim Ceyhan, aslında nasıl biriymiş.

Öncelikle 1982 doğumlu ve Sivas’lı olduğunu söyleyelim. 196Sekiz kanalına konuk olduğu videoda, yoğun çalışma temposunun da etkisiyle internette fazla aktif olmayan Ceyhan, sosyal medya bağımlısı olmadığını, kimin nerede ne yaptığıyla çok ilgilenmediğini söylüyor. Vaktini belgeseller izlemek, dünya tarihini araştırmak gibi şeylere harcamayı seviyormuş. Fotomodel, besteci, şarkıcı ve şarkı sözü yazarı ise Halil İbrahim Ceyhan’ın oyuncu dışındaki diğer sıfatları. Youtube’da şarkılarını ve verdiği konserlerden kesitleri bulabilirsiniz.

Kendisini jön olarak görüp görülmediği sorulduğunda “halk bunu takdir ederse çok mutlu olurum” şeklinde cevap veriyor Ceyhan. Yani dış görünüşünün beğenilmesinden memnun olduğunu söyleyebiliriz. “Yalnızlık çekiyor musunuz” sorusuna ise “ailem yanımda, sevenlerim çok. yalnız değilim” diyor. Sevenlerinin desteğini mutlulukla karşılıyor kısacası.

Boş vakitlerini ise şarkılar yazmak ve kitap okumak gibi ruhuna iyi gelen uğraşlarla değerlendiriyor. Müzikle de yakından ilgilenen Halil İbrahim Ceyhan’ın Serdar Ortaç’a verdiği bir şarkısı da bulunmakta.

Sabah Tv’ye verdiği röportajda çok keyifli ve dolu bir çocukluk geçirdiğinden söz eden Ceyhan, mahalle kültürünü de tattığını ekliyor. İnsan ilişkilerinde saygıya verdiği önemi ise sık sık onun ağzından tekrar duyuyoruz. Ek olarak verebileceğimiz bilgiler ise Halil İbrahim Ceyhan’ın spor arabalara merakının olduğu, duygularını göstermeyi çok sevmediği ve oldukça güçlü bir hafızaya sahip olması. Okuduğunuz için teşekkürler, başka oyuncular hakkında hazırlayacağımız yazılarla bu serimiz devam edecek! Görüşmek üzere.