tds_thumb_td_300x0
Gülperi ArHas: ”Gerçekten umut var mı?”

Merhaba, Gülperi 3 haftalık bir tatile girmişken , en son yazımdan bu yana bir arhasçı olarak son derece mutsuz olduğumu itiraf etmeliyim.
Hasan’la Artemis karşılaştıkları zaman anne ve babaları hakkında konuştuğunda Hasan’ın:
“Çilli benim en son istiyceğim şey seninle aramın açılması” demesi ve arkasından “Artemis“ diye seslenmesi birazcık umudumu arttırmıştı. Hastane sahnesinden sonra bir favori sahnem de bu oldu .❤️😍”

Daha sonra Hasan’ın babasının gelmesi Hasan’ın anlatmak için okula Artemis için gelmesi daha sonra Selen’le karşılaşması …🤦‍♀️
Selen tek ayak üstünde bayağı bir yalan söyledi. Havalara uçuyordu, ilişkisine güvenen insan bunları yapmaz!
Kötü anında aklına Artemis’in gelmesi ve ona sırlarını dertlerini anlatacak kadar yakın görmesi kalp ben 😍

Selen hem ilişkisine hem kendisine güvenmiyor. Daha sonra babasından şiddet görüp, Hasan’a gitmesi onunla beraber uyumak istemesi… Ben böyle bir şeyi değil sevgilime arkadaşıma bile anlatamam çünkü bana merhamet edeceğini ve acıyacağını bilirim. Hasan bir türlü Selen’e yakınlık kuramadı çünkü aklan ve kalben aklı Artemis’te. En azından ben böyle yorumlamak ve görmek istiyorum.

Artemis Doruk’la sevgili olmuş diye Selen söyleyince, bir adet bozulan Hasan😏😏

Son bölümde ise beni en çok sinirlendiren ”Eziksin sen Artemis“ diyen Selen… Asıl ezik sensin pardon da! Kendine güveni olan insan bunları söylemez. Artemis sayesinde Hasan’la tanışan kendisi değil çünkü. O kadar güveniyorsan kendine Hasan, Artemis sana aşık dersin niye diyemiyorsun? Çok bencil ve sinsi gerçekten Selen karakteri, beni gerçekten deli ediyor.

En büyük korkum bu olayın uzatılması. Esas çifte senaristler bir türlü karar veremediler. İki tarafa da oynama olayı beni gerçekten sinirlendiriyor, bu iki tarafın da hem SelHasçı’ların hem de ArHasçı’ların asabını bozar diye düşünüyorum. Senaristler artık karar vermeli. Çok sıkıldım çünkü artık taraf ne olacaksa olsun da bitsin diyorum. Umarım  sabrın sonu bir yere kadar dedirtecek kadar bıktırmazlar diyor ve yazımı  noktalıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!