Gossip Girl’de Gizli Kalanlar | XOXO neizledik

Gossip Girl…

2007’den beri hayatımızda olan, izlediğimiz, izlemesek de bir şekilde duyduğumuz, her dedikodunun ardından içimizden ‘’xoxo’’ dememize sebep olan efsane dizi!

Her bir bölümünde yaşanan olaylar, her bölüm türeyen farklı entrikalar, hayaller, kayboluşlar ve yepyeni yüzler. Dizinin ilk bölümünden itibaren birçok tanıdık isim Gossip Girl’e konuk oldu. Kimi birkaç bölüm bizimle kalırken kimi sadece herhangi bir sahnede arkada yürüdü. Bazıları ise toy rollerini Gossip Girl’de deneyimleyip daha sonra hayatımızın kahramanlarından biri oldu. Mesela Katie Cassidy (Arrow). Şöyle ya da böyle Gossip Girl birçok kişinin hayatına dokunan kaliteli bir yapım oldu.

Gossip Girl’ün her sezonunda ünlüler camiasından birçok ismi farklı rollerde gördük ya da bazılarını göremedik. Peki bunlardan bazıları kimdi?

İlk olarak Hilarry Duff’a değinmek istiyorum. Çünkü kendisi tam da aynı dönemlerde müzik alanında da oldukça parlayan bir isimdi 🙂 Gossip Girl’de ise Dan’in sevgilisi Olivia Burke’u canlandırırken aslında bir yandan kendi hayatını da diziye taşımış oldu.

Clemence Poesy, Chuck’ın bir zamanlar sinir olduğumuz ‘dev’ aşkı 🙂 Chuck’ın Paris’de geçirdiği zamanlarda yanında olan Eva karakterine can verdi. Aslında kendisi Chloé markasının parfüm yüzü 🙂

Zamanının en etkili ve beğenilen kadınlarından Diane Von Fürstenberg. Moda tasarımı deyince akla gelen ilk isimlerden olan Diane Von Fürstenberg, Gossip Girl’deki sosyete partilerinde yer aldı.

Lady Gaga’yı unutur muyuz, asla! Gossip Girl’ün 3. Sezon 10. Bölümündeki ‘’Bad Romance’’ performansını hangimiz tekrar tekrar açıp izlemedik ki?

Blair’in Louis ile evlilik sürecindeki gelinlik seçme dönemini hatırlayalım. Dizide ona gelinliğini seçmesinde yardımcı olan isim ise Vera Wang. Üstelik Blair’in giydiği gelinlik de Vera Wang tarafından tasarlandı.

Veee gelelim son bombaya. Gossip Girl’ün 6. Sezon 10. Bölüm olan final bölümünde ise güzel iki sürpriz gizliydi.

Birincisi, hepimizin merakla beklediği, her bölüm ‘’Hello upper east siders!’’ diye açılışımızı yapan ve ‘’xoxo gossip girl’’ diye bize veda eden o sesin sahibine. Final bölümünde bu ismi çok tatlı bir şekilde gördük. 6 sezon boyunca Gossip Girl’ü seslendiren Kristen Bell final bölümünde az bir zaman da olsa karşımıza çıkıyor, hem de bu sefer Gossip Girl olarak değil, kendisi olarak. (Kristen Bell’i de şu sıralar ‘’The Good Place’’ dizisinde izliyoruz, tabi o nerede oynarsa oynasın bizim hep Gossip Girl’ümüz olarak kalacak!)

İkinci sürpriz ise The O.C dizisinden de tanıdığımız Rachel Bilson’ın finalde ”Blair” rolü için seçmelere katıldığı heyecanına ortak olduk. Kristen Bell ile paylaştığı sahnede yüzünde ufak bir tebessüm olmayan Brooklynlidir! (Seni seviyoruz Blair)

Küçük bir dedikodu: Chuck Bass rolüne hayat veren Ed Westwick, İngiliz olmasına rağmen Gossip Girl’de Amerikan aksanı ile konuşabilmek için diksiyon dersleri almıştır. Chuck Bass karakterinin ‘’fazla’’ yavaş konuşmasının sebebi de budur 🙂 Çünkü dikkat ederseniz ilk sezonda Chuck Bass’ın aksanında oldukça fazla hata var.

Bizi sevdiğinizi biliyoruz, xoxo neizledik!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!