tds_thumb_td_300x0
Görünen Adam 10.Bölüm (Final)

Ve geldik Görünen Adam’ın final bölümüne. 🙂

9. bölümün sonunda herkes değişim makinesine giriyordu ancak ne olarak çıktıklarını görememiştik. Beklenen olay 10. bölümün ilk sahnesinde gerçekleşiyor. Makinenin içinden herkes çıkıyor ama kim, kim tam olarak belli değil.

Ee iş böyle olunca Kurtuluş’un da kim olduğu belli olmuyor tabi. Bunu anlamak için herkes ”ölse” de neyse ki sonradan içimiz rahatlıyor. Orasını anlatmayaylım. 🙂

Her bölümde karşımıza çıkan Deniz Bank reklamı yapan oyuncumuzun da aslında bir sırrı varmış. Kendileri Eşref Şerif’in adamıymış meğersem! Dönüştürdüğü insanlardan biri desek daha doğru olur tabi. Deniz Bank reklamına dönüşmüş kendisi anlayacağınız üzere. 🙂

Molekül tabancasıyla tekrar dirilen ekibimiz makineye tekrar girerek kendi bedenlerine kavuşmayı umuyorlar. Beklediklerini  de umuyorlar ancak tek bir farkla, Kurtuluş, Eşref Şerif’in bedenine geçiyor. Tabi Eşref Şerif de Kurtuluş’un bedeninde.

Kurtulmak için tek yol ise ana aynanın çatlaması. Çünkü ana ayna çatladığı zaman tüm sistem duruyormuş aslında. Anayı kırma amacıyla kendini ve Eşref Şerif’i aynanın içine atan Kurtuluş ne yazık ki büyük bir karmaşaya sebep oluyor. Çünkü çıktıklarında hangisi Kurtuluş, hangisi Eşref Şerif ayırt edilemiyor.

Çözüm ise İsfo’dan geliyor. Bağlamayı hangisi çalarsa Kurtuluş odur. Bence gayet mantıklı. 🙂

Ve mutlu son, Eşref Şerif aynanın içinde yok olur, Kurtuluş ve İpek şirin mi şirin bi aşka başlar! 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!