Golden Orkide Awards of the Years Ödülleri Dağıtılıyor

Kariyerinde başarılı olanlar Golden Orkide Awards Of The Years‘ta ödüllerini alacak! 

4 Temmuz tarihinde yapılacak Golden Orkide Awards Of The Years için aylar öncesinden hummalı bir şekilde hazırlıklara başlandı.

Yalova’nın en kaliteli mekanlarından birisi olan Mawish Beach&Disco‘da bu yıl ilki gerçekleşecek olan ödül töreni ünlüler ve firmaların katılımı ile sanki yıllardır düzenleniyormuş gibi kaliteli olacak. Güzeller Güzeli Oksana Kuznetsova ve Şenol İpek’in renkli sunumuyla ve Sevtap Gül’ün renkli kırmızı halı röportajları ile  gerçekleşecek olan 1. Golden Orkide Awards Of The Years ‘da O Ses Türkiye‘ye katılmış ve yeniden davet edilmiş son dönemlerde aldığı ödüller ile başarılarını ispatlamış Yeşil Kasaba Kokteyl’de mini canlı performans verecek. Hem müzik dolu dakikalarla hem de ödül yağmuruyla ses getirecek gece, Mawish Beach&Disco’da birde After Party yapılacak.

Alanında başarılı İş insanları, sanat, televizyon dünyası, medya, magazin ve siyaset dünyasının en önde gelen isimlerinin ve Türkiye’nin en değerli marka yüzlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan gecede bol sürprizler olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!