Gökberk Demirci’yi Görmek İstediğimiz Roller!

Ekranların sevilen yüzü Gökberk Demirci, son zamanlarda hayli yükselişte. Yemin‘le yaşadığı çıkıştan sonra sevenleri hayli artan oyuncu yakında bi filmle karşımıza çıkacak. Şimdi onu bundan sonraki süreçte hangi rollerde izlemek isteriz gelin birlikte bakalım.

Polis

Şöyle sağlam aksiyonlu güzel bir yapımda, bol bol vaka çözülen başarılı bir ekibin lideri olarak görmeyi çok isteriz. Hem sürükleyici bir konu olur hem de stil açısından da cazip seçenekler oluşabilir.

Savcı/Avukat

İşinde iyi, adalet peşinde koşan gözükara bir hukukçu. Türk tv ekranlarında sevilen bir tipleme zaten bilirsiniz. Yakın tarihten Selim Kara ve Ilgaz’ı örnek verebiliriz. O tarz bir rol kastettiğimiz. Çok karizmatik bir karakter olur. 👌

Doktor

Şöyle bi beyaz önlüklü Gökberk çok iyi olmaz mıydı? Cerrah olur, başhekim olur, veya çocuk doktoru gibi daha soft başka bir branş. Bu rolün altından kalkabileceğini düşünüyoruz.

Sanatçı

Ressam olur, fotoğrafçı olur. Daha salaş giyindiği bir karakter yani. Farklı bir hayat tarzında izlemek isteriz kendisi. Belki ailesinden uzakta yaşayan genç yaşta yolunu seçmiş biri gibi.

Şimdilik bu kadar! Siz ne düşünüyorsunuz? Sunduğumuz seçenekleri beğendiniz mi? En çok hangi role yakışır? Yazının ikincisinin gelmesini isterseniz lütfen yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!