Gerçeğe Dönüşen Yabancı Dizi Aşkları

Sezonlarca izlediğimiz yabancı dizilerde de bazen ilgiyle takip ettiğiniz dizi aşklarının gerçeğe taşındığını şahit oluyoruz. Yakıştırdığımız hangi çiftler bir dönem veya halen gerçekte de beraber olmuşlar gelin bir göz atalım. Ünlülerin aşk dolu zamanda yolculuğana davetlisiniz 🙂

1) The Vampire Diaries (Damon & Elena)

Bir dönemin fantastik türündeki fenomen gençlik dizisi The Vampire Diaries’te Elena ve Damon karakterlerine hayat veren Nina Dovrev ve Ian Sonerhalder’ın yaşadıkları dizi aşkı gerçeğe dönmüştü. İlişkileri uzun süren ikiliden evlilik haberi beklerken ayrılık haberi gelmiş, üstüne Nina Dobrev bunun Ian ile ilişkileriyle bir ilgisi olmadığını söylese de 6. sezonunda diziden ayrılmıştı. (Yinede final bölümünde Damon ve Elena için endgame sahnesi yazılmıştı.)

2) Gilmore Girls (Jess & Rory)

2000’li yılların sevilen ve ödüllü dizisi Gilmore Girls’e çevirelim rotamızı. 2. ve 3. sezonlarda ilişkileri olan Rory ve Jess karakterlerine hayat veren ve şimdilerin de ünlü ismi olan Milo Ventimiglia ile Alexis Bledel bir süre gerçekte de aşk yaşamışlardı.

3) One Tree Hill (Brooke & Lucas)

Bir zamanların en ünlü ve sevilen gençlik dizilerinden biri olan One Tree Hill’de bir dönem sevgili olan Brooke ve Lucas’ın aşkı gerçeğe dönmüş onlara hayat veren Chad Michael Murray ve Sophia Bush da bir süre aşk yaşamış hatta evlenmişlerdi. Evlilikleri Chad M. Murray’in, Sophia Bush’u aldatması sonucu kısa sürede sonlanmış bunun üzerine Chad M. Murray diziden ayrılmıştı.

4) That 70’s Show (Kelso & Jackie)

Kült komedi dizilerinden biri olan ve aynı zamanda Ashton Kutcher ve Mila Kunis’in de çıkış yaşadıkları dizi olan That 70’s Show, ikilinin aynı zamanda aşklarının da başlangıç noktası oldu. İki çocukları olan çiftin evlilikleri doludizgin devam ediyor.

5) Supernatural (Ruby & Sam)

Supernatural’da bir avcı olan Sam ve bir şeytan olan Ruby’nin ilişkileri biraz çetrefilliydi. Tam olarak aşk kategorisine alabilir miyiz bilmiyoruz ancak ikilinin dizinin 3. sezonunda yaşadıkları yakınlık gerçek hayatta aşka dönüştü. Jared Padelecki ve Genevieve Cortese çifti 2010 yılında dünya evine girdiler. Hatta dizinin 6. sezonunda gerçek hayatları ile iç içe geçen bir bölüm çekildi ve Dean karakterinin “Dostum, Ruby ile evlisin” sözü hepimizi güldürmüştü. 🙂 Çiftin ayrıca birbirinden tatlı üç çocukları da var.