Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölümde Neler Olacak? Fragman Yorumu!

Bir günde yarım milyonu aşkın izlenmeye ulaşan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 4. bölüm 2. fragmanını konuşacağız bugün. Her daim bir omzu düşük olmak zorundagillerden Gizem ve kızarken bile mıy mıy konuşan, 2 saniyede aşık olmasıyla meşhur kızımız Aylin’le başlıyor tanıtım.

Songül’ün çığlık attığı sahneye dair, Sadi’nin ütülediği gömleği yakacağı gibi bir tahminim var çünkü hem klişe hem de daily dose of tartışma için iyi bir sebep olur gibime geldi. Bakalım, tutacak mı göreceğiz.

Twitter ve benzeri platformlarda kopan kıyametin aksine, ben Yaver’in hainlik yapacağına nedense inanmıyorum. Büyük umutlar besliyorum daha doğrusu, yapmamıştır diye. Bu tarz dizilerdeki “karaktere ölümüne sadık, yer yer komedi unsuru olarak kullanılan kardeş gibi dost” kontenjanından bir karakter çünkü. Yıkılırım ihanet gerçekse, plan, yanıltma vs. değilse.

Melek’in tacizci pislik üvey babaya ağlayarak konuştuğu sahne kısacık görmemize rağmen içime işledi. Bölümde kim bilir neler göreceğiz. Şimdiden gerildim izleyeceklerimiz için. Umarım o rezil yaratığın acılar içinde sürünüp hak ettiğini bulduğunu göreceğimiz günler yakındır.

Mert ve Gizem sahnelerinin çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Aylin’le bi üçgen yaratılacaksa, sadece platonik kalmayacaksa yani, daha da tatsız. Dizide zaten Derya-Sadi-Songül gibi bir derdimiz var. Bir de genç tarafın aşk? mevzuları lüzumsuz… Cümlelerden belli olmadıysa açıkça da söylemiş olayım, dünya üzerindeki en saçma ve gereksiz, zorlama çiftlerden biri gözümde Merdoyla Gizem. Enerji desen yok, oyunculuklar zaten Allah’a emanet.

Son olarak, çalan fona da deli dehşet düşüyorum. (Özellikle 9-11. saniyeler arası) Öyle etkileyici bi melodi ki. 🥺 Sanırım dizinin tema müziklerinden birisiydi.