Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. Bölümde Neler Olacak?

Geleneksel fragman yorumumuza hoşgeldiniz. Sizin için de uygunsa direkt mevzuya giriyorum. Öncelikle Derya çok güzel gözüküyordu, bu cepte. Muhtemelen hiçbirimize herhangi bir katkısı olmayacak ama olsun. Söylemek istedim.

Derdo ikiliyle tehlikeyi seviyorum ve aklım beş karış havadagillerden iki genç çiftimize yer verilmiş. İkisi de pek umrumda olmadı diyebilirim. Sadece Aylin’in Sanemle Ozan’ı görmesi yine müdahil olmasına ve dolayısıyla da üvey annesi olacak pisliğin can sıkıcı şeyler yapmasına sebebiyet verebilir, o şekilde bir rahatsızlığım olur. Ay o kadının bir de şantaj mevzusu var. Hiç izlemek istemesem de dizinin her karaktere bir şeyler yazıp konu kıtlığıyla ilerlememesi güzel. Gerçi aynı şeyler dönüp duruyor gibi biraz, doğru düzgün bir çeşitlilik yok ama neyse.

Dizinin tolere ettiğim yönlerinden biri. Bir diğeri de çekim hatalarının bolluğu mesela. Neden böyle özensiz gibi pek anlamıyorum. Anlamsız cutlar, senkron olmayan anlar vs. Sırf beni ciddi anlamda eğlendirdiği için hepsine tahammül ediyorum diyelim.

Bunlar haricinde, Sadi beyciğim fotoğraf çeken dallamayı çatıya çekmiş hırpalıyor gördüğümüz kadarıyla, yakışır eline sağlık. Son olarak da sebebini henüz bilmediğimiz bir lunapark sekansı var, umuyorum sahneler tatmin edici olur uzunluk ve içerik bakımından. Çok tatlı olacağa benziyor. Hevesle bekliyoruz efenim. ❤