Geçmiş Bazen Kazandırır: Shameles 8. Sezon 4. Bölüm

Belki bu bölümde Steve geri döner diyerek oturudm Shameless 8.sezon 4.bölümün başına. Her bölümde olduğu gibi umudum vardı (yalnız değilim biliyorum) ta ki Sean’ı görene kadar. WTF?!!

İşin daha da kötüsü Fiona’nın kalbinin çarpmasına engel olamamasıydı. Tekrar aynı yanlışı yapar mı yapar neden yapmasın, çünkü Fiona bu. Ama bu izleyici bir Sean-Fiona aşkını daha kabullenir mi bilemem.

Aynı yanlışı yapar mı diyorum ama size asıl gerçekten bahsetmeyi unuttum. Dayanamayıp Sean’a hala aşık olduğunu itiraf eden Fiona ikinci darbesini de alıyor. Sean aslında barışmaya gelmemiş. Neden mi? Çünkü evlenmiş bile! Tek amacı geçmişteki bazı şeyleri telafi edebilmek. Düğün masrafları vs. gibi. Bu ne şimdi?

Bu arada geriye dönen tek kişi Sean değil. Geçen bölüm daire kiralamaktan vazgeçen Bahir bu bölümde nedense geri dönüyor ve tekrar kiralamaya karar veriyor. (Bence sebep Fiona ama emin olamıyorum)

Kev’in ailesiyle yüzleşmesi bu bölümdeki duygusal sahnelerden biriydi. Aslında bırakıldığını değil ”unutulduğunu” öğrendi. Ama bunca zaman peşine düşmemeleri de akıllara bazı soruları getirmedi değil. Ki zaten bölümün sonlarına doğru da yanıtlarımızı buluyoruz.

”Babanın 9 çocuğu vardı ve hepinize bakamazdı”

Tam da ailesinin arasına karışmış onlardan biri olmuşken birden yere çakıldı Kev. Aslında unutulmamıştı, bilinçli olarak bırakılmıştı. Kazandı mı kaybetti mi bilmiyoruz, ama görünen o ki aralarında en iyi durumda olan Kev. Her şey bir yana çok güzel bir çekirdek ailesi yok mu zaten? Harikasınız Kev&V ! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!