Gal Gadot Bir “Agatha Christie” Uyarlamasında Yer Alacak!
Hepimizin Wonder Woman olarak tanıdığı Gal Gadot’un sıradaki projesi belli oldu!
Gal Gadot, geçtiğimiz kasım ayında vizyona gelen Doğu Ekpresi’nde Cinayet filminin devam filmi olan Nil’de Ölüm’ün (Death on the Nile) başrolünde yer almak için görüşmeler başladı.
Agatha Christie’nin 1937’de yayınlanan kitabı aynı isimli romanından uyarlanacak olan filmin senaryosu Doğu Ekspresi’nde Cinayet’in senaristi Michael Green’e ait.
Filmin yönetmeni olan Kenneth Branagh’ın henüz resmen imza atmasa da yeni filmde de Hercule Poirot olarak yer alması bekleniyor. 
Doğu Ekspresi’nde Cinayet filminin başrollerinde Peter Ustinov, Bette Davis, Mia Farrow, Maggie Smith, Angela Lansbury ve George Kennedy yer almıştı. Gişede pek başarılı olamayan film, En İyi Kostüm dalında Oscar ödülünün sahibi olmuştu.
Kitabın konusu ise şöyle; Linnet Doyle genç, güzel ve zengin bir kadındır. Dünyada her şeye sahiptir. Hatta en yakın arkadaşının sevdiği adama bile. Linnet ve yeni kocası Nil Nehri’nde bir tekne gezisinde ünlü dedektif Hercule Poirot ile tanışırlar. Huzur dolu keyifli bir gezi olmasına rağen Poirot’nun isim veremediği, yolunda gitmeyen bir şeyler olduğuna dair içinde bir sıkıntı vardır. 
Gal Gadot’un Linnet karakterini canlandırması bekleniyor. Death On The Nile filminin 20 Aralık 2019’da vizyona gireceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!