Gain’de Ne İzledik? | 10 Bin Adım

Merakla beklediğimiz yeni dijital içerik platformu Gain, bugün itibariyle yayın hayatına başladı ve ben de henüz daha uygulamanın nasıl kullanıldığını bile tamamen çözmeden, 10 Bin Adım’ın ilk bölümünü izledim. Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın başrollerini paylaştığı dizinin konusu, ilişkiler üzerine.

10 dakikalık ilk bölümü izlerken, eski sevgili olan ikilinin ilişkilerindeki sorunları, yürüyüş yaparken kurdukları diyaloglar sayesinde tek tek öğreniyoruz. Sarf ettikleri, ağızlarından çıkan her bir cümle geçmişlerindeki bir olayı ya da problemi açık ediyor.

Keyifli bir gidişat olacak gibi duruyor. Dizinin tarzı konusunda henüz kesin bi karara varmadığım için oyunculuklar konusunda şu an bir değerlendirme yapamıyorum ancak güldüren bir yapıda olduğu için türüne komedi diyebilirim.

Çiftimiz, daha ilk bir araya geldikleri andan itibaren tatlı tatlı didişmeye başlıyor ve Ezgi’nin kendini anlatma gayesinden kaynaklanan ardı arkası kesilmeyen laf sokmalarıyla Mehmet’in itirazlarını/olaylara veya söylenenlere yanlış yerden bakışlarını izliyoruz.

Süre olarak hep bu şekilde mi devam ediyor bilmiyorum ancak eğer böyleyse harika. En yoğun olduğunuz anlarda bile açıp bir soluklanabileceğiniz, iki kafa dağıtmak için ideal bir iş olmuş. Youtube’da reklam kusarak vlog izlemek yerine, şimdilik reklamsız olduğunu gördüğüm Gain’de 10 Bin Adım izlemek çok daha tercih edilesi bir seçenek. Sevdiğimiz oyuncuları bünyesinde barındırması da cabası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!