1) Ulan İstanbul

Dolandırıcıları dolandıran hırsızlar ”Nevizadeler”in maceralarını hepimiz çok sevmiştik. Hayranları uzun bir süre dizinin filme çekilmesi için de ısrar etmişlerdi. Konusu itibariyle de filme çekilmeye gayet müsait bir dizi. Nevizadelerin bir soygun için toplanması başlı başına bir film konusu değil mi zaten? Karyar’ı ve Ferder’i de çok özlemedik mi hem?

2) Kayıp

Baş rollerini Aslı Enver, Dolunay Soysert ve Mete Horozoğlu’nun paylaştığı dizi yayınlandığı dönemde ses getirip kanalın yayın akışı problemlerine kurban giden bir dizi. Senaryosu üzerinde 1 yıl düşünülen, planlanmış bir dizi üstelik. Eminiz ki daha anlatılacak hikayeler vardı. Aslı Enver’in canlandırdığı efsane karakter Özlem Albayrak için bir dizi gelse. Özlem ve Mehmet’in spoiler olduğu için söyleyemediğimiz olayların devamında ne yaptıklarını izleyebileceğimiz bir film güzel olmaz mıydı?

3) Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun hala unutamadığımız dizilerden. Yakın zamanda kitabı çıktı ama karakterleri özdeşleştirdiğimiz oyunculardan izlemek gibisi de yok sanki?

4) Poyraz Karayel

Poyraz Karayel’in bir filmi geldi ama onu saymıyoruz elbette. İlker Kaleli’siz Poyraz Karayel mi olurmuş? Poyraz Karayel adıyla marka olmayı başarmış bir dizi. Bu efsaneliğini bir de diziyle taçlandırsa çok güzel olurdu!

5) Güneşin Kızları

Güneşin Kızları aceleyle final yapan doyamadığımız bir dizi. Bir yaz dizisi olarak başlasa da anlattığı karakterlerin derinliğiyle kısa sürede hepimiz üzerinde iz bırakmayı başarmıştı. Özellikle de Ali&Selin çifti özelinde bir film gelse, Londra’da Alsel… Hayallerimiz gerçek olurdu!

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz