tds_thumb_td_300x0
En Delifişek Çift: EyFet ile 51.Bölüm

Acısıyla, tatlısıyla, vurulmasıyla, canlı bombasıyla, pazar sahnesiyle, kırılganlıklarla, özlemle, bina altında kalmayla harika iki sezon geçirdi Eylem ve Fethi.  Burak ve Meriç’in dillere destan partner uyumu da ekrana haliyle güzel yansıdı. Total diye adlandırılan kesimden bile bu çifti destekleyen insanları görüyoruz.

Geçen günlerde 3.sezonuna bomba gibi bir giriş yaptı Söz. Canlı bomba eylemleri, Yavuz karakteri, kadroya yeni katılan Deniz Baysal ve Sarp Akkaya’nın karakterleri ön plandaydı diyebiliriz. Genel olarak çok zengin sahneler olsa da çift sahneleri sadece telefon konuşmalarından ibaretti. Sezonun ilk bölümü olduğundan dolayı çok dikkat çekmese de fandomların büyük bir yarası oldu.

51. bölümde dediğim gibi çiftlerin sadece telefon görüşmeleri oldu. Eylem’in Fethi’yi aradığını ve Fethi’nin sadece ”Alo. Tamam.. Telefonu gönder sen biz irtibat kurarız.” diye konuşmasından başka iletişimleri olduğunu göremedik. Bütün timinde bulunduğu bir yerde aynı yerde bulunan EyFet birbirleri ile göz göze bile gelmeden sahne bitti ve tekrardan hiçbir şey göremedik. Çift yorumumu maalesef bu kadar kısa bırakmak zorunda kalıyorum.  

Eylem.

Eylem’in Türk İstihbaratına geçtikten sonra daha aktif bir şekilde rol alması beni çok sevindiriyor. Dizilerde güçlü kadın rolleri görmeyi çok seviyoruz ve Eylem Mercier’de bunlardan biri. Bölümde düğüne hazırlanırken birden bire toplantıya giderken görüyoruz ve devamında gelen sahnelerin çoğu da toplantının olduğu mekanda geçiyor. Erdem Yarbay, Savcı Derya ile konuşmaları dışında da çok yakalayamıyoruz.  Devamında Yavuz için yapılan toplantıda da Dragan adlı teröristi yakalamak için kurulan yeni birimin İstihbarat ayağında olduğunu öğrendik.

Fethi.

Naif ruhlu adam. Yavuz’u kaybetmenin yarattığı etkiyi tüm timle beraber Fethi’de de çok net bir şekilde gördük. Erdem Yarbay’a gelen toplantı haberiyle beraber hepsinin toplantını yapılacağı yere geldiğinde Fethi’ye gelen gizli bir numaradan aramalar Delifişeklerin dikkatini baya çekti. Telefon üzerine teoriler, düşünceler ve fikirler herkesin kafasını karıştırdı. Fethi’ye geri dönersek genelde aksiyon sahnelerinde gördük. Yavuz ile karşılaşma sahneleri, tim ile hep beraber sarılışları olsun aksiyon dışı sahnelerin dışında kalan güzel sahnelerdendi.

Gelecek bölümlerde daha çok EyFet sahneleri ile karşılaşabilmek umuduyla.

@rivrivcece

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!