Emily In Paris’in 3. Sezonunda Ne İzledik?

İki iş ve iki aşk arasında kalan Emily… Bu dizinin en büyük formülü ikilemler!

Amerika’daki yöneticisi ile Chicago’ya dönmek mi yoksa Silvia’dan aldığı Paris’teki yeni iş teklifini değerlendirmek mi? Emily, 3. sezonun başında hem iş hem de aşk hayatında büyük bir ikilemin ve dönüm noktası denebilecek kararların arasında kalıyor. Paris’te artık bir hayatı olan Emily, Amerika’daki tüm geçmişini silmeye hazır ama Paris’teki bu yeni hayat heyecan verici olduğu kadar karmaşalarla da dolu özellikle de konu aşk olduğunda!

Aralarındaki Çekime Karşı Gelmeye Çalışan İki İnsanın Aşkını İzlemeyi Herkes Sever

Açık hava sinemasından çıkarken Gabriel, Emily’e aynen böyle söylüyor. Camille ve Alfie ile sevgili olan Emily ve Gabriel ikilisi bu sezon, sözde arkadaş kalmayı başarıyorlar. Birbirlerini artık tehdit olarak algılamayan bu çiftler, dostluklarını ilan ettiği için Gabriel ve Emily’i bu sezon, 2. sezona nazaran daha fazla birlikte izleyebildik.

Tabii sezon boyu, aralarındaki çekime bariz bir şekilde karşı koymaya çalıştılar. Tüm sezon, dost olarak da birbirlerinin halinden en iyi onların anladığına, en zor anlarında bir telefonla birbirlerine koştuklarını gördük. Camille’nin başka bir kadınla yaşadığı kaçamak, Gabriel’in büyükannesi Gigi’nin Camille’yi sevmeyip de Emily’e hemen hayran olması gibi küçük detaylar da bizi bariz bir şekilde endgame’in bu çift olacağına dair yönlendirdi.

Moda Dünyası!

Emily in Paris’i izlememizdeki en büyük etkenlerden biri kabul edelim ki moda. Hatta belki de en büyük etken. Emily başta olmak üzere kim ne giymiş takip etmeye bayılıyorum. Dizinin göz kamaştırıcı bir modası var.

Emily in Paris’in Sex and the City’nin yaratıcısından çıktığını düşünürsek buna şaşırmamak gerekir tabii. Carrie ve Manhattan modasının bir başka versiyonu Emily ve Paris modası!

Etkileyici Fransa Manzaraları

Bu bölüm, manzaralar daha bir güzeldi! İş organizasyonları ile bu sezon daha fazla Paris’in dışına çıkan dizi, tadına doyum olmayacak Fransa manzaraları izletti. Dokuzuncu bölümün sonundaki Alfie ve Emily’nin katıldığı balon gezisindeki manzara da bir o kadar güzeldi.

Kısacası Emily in Paris izlemek yine rengarenkti ve bolca moda ile Fransız stili aşk doluydu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!