tds_thumb_td_300x0
Elimi Bırakma 56. Bölüm | En Zor Karar

Cenk’in Azra’nın hastalığını öğrendikten sonra artık bir seçim yapması gerekiyordu. Aslında artık seçim şansı kalmamıştı. Eğer bebek alınmazsa Azra hayatını kaybedecekti. Aynı şekilde bebek de hayatını kaybedecekti. Bebeğin kurtulma şansı yokken bile bir ihtimal uğruna Cenk’ten bir seçim yapılması istendi. Ya evladı ya da hayat arkadaşı..

Cenk’in baba olma isteğini hepimiz çok iyi biliyorduk. Mutlulukları uzun sürmedi maalesef. En azından Cenk açısından.

Çünkü bütün bunlar olurken Azra’nın hiçbirinden haberi yoktu. Anne olmanın heyecanıyla hayatına devam ediyordu. Öte yandan bebek sayesinde Barış’la barışması beni çok mutlu etti.

Açıkcası olayların Barış ve Azra cephesinde daha farklı işlenmesini isterdim..

Cenk olan biteni Azra’ya anlatamazken Azra’nın hastalığı ilerliyordu. Azra’ya anlatsa bile ben Azra’nın kabul etmeyeceğini, karşı çıkacağını düşünüyorum.

Bütün bu olanlar Cenk’i fazlasıyla sarstı. Azra’yla beraber yalnız kalmak için birlikte Ağva’ya gittiler.

Her şey Azra’nın tarafında çok güzel ilerlerken Cenk hala kafasındaki düşüncelerle boğuşuyordu. Anlatmak istiyordu ama nasıl anlatacağını bilmiyordu. Cenk ve Azra çok güzel vakit geçirirken Cenk telefonla konuştuğu sırada Azra yere yığılmıştı. Nasıl olduğunu tam olarak bilmesek de her zamanki baş dönme sonucu yere düşüp kafasının kanadığını anlamak çok zor değil. yine de basit bir kanama olmadığını hepimiz biliyoruz artık.

Bölüm Cenk’in Azra’yı yerde  bulmasıyla bitti. Her ne kadar şu anlık Azra’ya bir şey olmayacağını bilsek de olayların daha sonrasında nasıl gelişeceğini bilmiyoruz..

Dizinin 59. bölümde ekranlara veda edeceğini de çoğumuz biliyoruz artık. Bütün bu yaşananların sonunda mutlu sonla biteceğini düşünüyorum. Hep finalde Azra’nın ölmesini istemiştim ama şu an kaldırabileceğimi düşünmüyorum 🙂

teşekkürler.

mucizelere inan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!