tds_thumb_td_300x0
Elimi Bırakma 27. Bölümde Neler Oldu?

Elimi Bırakma dizisinde Azra ve Cenk’in ayrılışı izleyiciyi hem üzmüş hem de sevindirmişti. Biz de izleyici olarak aslında bu çiftin artık birbirlerinin hayatına tam olarak yer verdiğini ve bunun eksikliğini hissettiklerini görmüş olduk.

Cenk, Azra’nın ailesi olmuşken, birbirlerine tam olarak bağlanmışken ayrılıkları onları daha da çok kenetledi.

Elimi Bırakma’nın 27. bölümünde Azra’nın artık korkmayarak Sumru’nun karşına çıkıp tavrını koyması herkesi mutlu etti. Yakın zamanda Azra’dan böyle bir adım bekliyorduk fakat Azra Cenk’in yokluğuna daha fazla dayanamayıp Cenk’e kavuşmak için yanına gitti.

Cenk başta Azra’ya karşı kırıldığını göstermek istedi. Azmi ve Sumru çiftine istediklerini vererek oyunlarına da cevap verdi.

Azra’ya ne kadar kırgın olsa da yokluğuna dayanamayan Cenk gururuna bir kenara bırakıp aşkına sahip çıktı. Aynı zamanda Azra ile evlenme hayalleri kuran Cenk, Kadir’in onu yanlış anlaması üzerine her şey mahvoldu.

Kaza geçiren Cenk ve Kadir’i neler beklediğini hepimiz merak ediyoruz.

Diziye yeni katılan Çağla Demir, Cenk karakterine aşık olacak bir doktoru canlandıracak. Bu karakter tahminimizce 28. Bölümde Cenk’in kaza yapması üzerine ortaya çıkacak.

Aşklarını naif ve huzurlu bir şekilde yaşayan Azra ve Cenk’i neler beklediğini hepimiz merak ediyoruz.

Elimi Bırakma her Pazar saat 21:00’da ekranlarda📺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!