2013 Yılında Fox tv de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizinin özel çifti Aylin ve Tilki, yani Demet Özdemir ve Ekin Koç fazlasıyla uyumlu.. Ben de bu ikilinin oynayabileceği rolleri derledim kendimce 🙂 Umarım beğenirsiniz,keyifli okumalar.

(Kurgular tamamen bana aittir,herhangi bir yerden alıntı değildir.)

1- Mesela bir film? İsmi de ‘Planlı Kaçış’

Konusu ; Bulaştığı belalı bir iş yüzünden peşindeki mafyalardan kaçan bir kız,kaçtığı mafyaların içinde varlığını sürdüren ve kız yakalandığı anda ona kör kütük aşık olan bir adam.. Kız bir gün bir odaya kapatılır ve adam kızı kontrol etmeye geldiğinde masumluğundan etkilenir. Fakat bu klişe hikayede farklı bir detay vardır ki ; Erkek karakterimiz kötü çocuk türünden asi bir adam değildir. Belki de o adamda orada zorla tutuluyordur ve kız onun çıkış biletidir? 🙂

2- Bir film daha.. İsmi ‘Hız kesmeden’

Konusu : Üniversite öğrencisi olan genç kızımız tam bir hız tutkunudur.. Küçük yaşlardan beri motor sürüyordur. Ama bir aksaklık vardır ki,kızımız küçükken geçirdiği talihsiz bir motor kazasında tek bacağını yeteri kadar kullanamıyordur. Ama bu durum onu yıldırmaz.. Bir gün okulda bir grup arasında düzenlenen motor yarışı olduğunu işitir ve heyecanla katılmak ister. Kız,durumunu anlatırsa onu yarışa almayacaklarını tahmin ettiğinden ötürü kimseye söylemez ama grubun elebaşı olan çocuk,kızın gün içerisindeki yürüyüşünden bir sakatlık olduğunu fark eder. Ama onu yarışa almamazlık yapmaz ve hatta ayağının iyileşebileceğine inanarak yarış öncesi onunla antremanlar yapabileceklerini teklif eder. Ve zamanla bir aşk doğar 🙂

3 – Bu seferki dizi olsun.. İsmi ‘Anılar Konağı’

— Bu sefer başrolümüz erkek.. 28 li yaşlarında olup,30 una merdiven dayayan karakterimiz,oldukça zengin ve çevresi tarafından el üstünde tutulan bir iş adamıdır. Herkes onu gözünde fazlasıyla yüceltse de,o bunun egosunu kasmaz hiçbir zaman. Göründüğünün aksine,oldukça mütevazı ve samimi bir adamdır. Bir gün iş yerinde bir ihale hakkında konuşacakları bir grup ile toplantı yaparlar. Kendisinin sahip olduğu bir konak vardır ve görüşmekte olduğu topluluğun patronu asil kızımız bu konağı ne pahasına olursa olsun istiyordur.. Erkek karakterimiz neden bu kadar istediğini sorunca ise kızımız anıları olduğunu söyleyerek geçiştiriyordur.

Kız, küçükken konakta bir erkek arkadaş edinmiştir ve o zamanlar içine kapanık olduğundan ötürü kimse ile arkadaş olamayan kızımızın o zamanlar bir arkadaşı,birkaç sene önce hafıza kaybı geçiren tam karşısındaki erkektir.. Yakın zamanda konağın yıkılacağını duymuştur ve ne ne pahasına olursa olsun içinde anıların bulunduğu o konağa sahip çıkmak zorundadır… Sevdiği çocuğu geri dönüşü olmayan bir şekilde kaybetmiştir belki ama anılarını kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

4- Son olarak yine güzel bir film… İsmi ‘Kimliksiz’

Başrol kız ve erkek, çocukluklarında birbirlerinin varlığından haberleri yokken oldukça öz güvensiz ve insan içine karışmayan çocuklardır.. İkili,biraz büyüdükçe ailelerinden ve sahip oldukları hayattan başlarına gelen talihsizlikler sonucu koparlar. Bir zaman sonra ikili,aynı kaderi yaşadıklarından bir haber,ajanlık yapmaya karar verirler. Onlara ayrı yerlerde verilen aynı görev sayesinde karşılaşırlar.. Birbirlerini az biraz tanıdıktan sonra işlerine birbirleri sayesinde daha çok bağlanırlar. Ortak görevleri olan insan grubunu takip ederlerken bir detay fark ederler.. İkili resmen ajanlık görevinde kendi ailelerini bulmuşlardır.. Ailelerine kavuşan ikili,hiç düşünmeden kimliklerini açık ederler ve bulundukları görevi unutarak ailelerinin yanına giderler. Bu ihmal onları içinden çıkılamayacak durumlara sürükleyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz