Efsane Bölüm Geliyor! | Çatı Katı Aşk Fragman Yorumu

Bu salakları o kadar çok seviyorum ki! Karakterlerin her biri ayrı güzel. Fragmanı görünce fenalaştım.. Evet doğru bildiniz, YasMir yakınlaşmasından bahsediyorum. Böyle bir yakışmak yoook. Aklımı kaçıracağım. Maşallah diyelim, nazar değmesin.

Oldukça eğlenceli bir bölüm olacak belli. Önce Ayşen’le Demir’in kaçışı, sonra Ateş’in muhtemelen tıbbi bilgisini kullanarak babasını uyutması derken baya cümbüş var. Ateş demişken, kız telefonla konuşurken neden bağırıyosun manyak? Süheyla bir de karşıdaki yani. Nasıl yırtacaklar bilmiyorum. Dört kişi bir araya gelip düzgün bir şeyler uydursalar bari.

Ne idüğü belirsiz kadının asıl amacının ne olduğunu çok merak ediyorum. Canavar Avcı’nın işbirlikçisi mi yoksa cidden evli bir adam olan Celal’e ilgi duyan bir ruh hastası mı? Perihan krizlerden krizlere.😂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu bölüm romantik anlar yaşayan tek çift YasMir değil tabi. Ayşen ve Ateş’i de dipdipe gördük. O sahnede sadece bakışacaklar mı acaba? 👀 Ama en önemli konu Demir’in duruma ayıkması. Artık öğrensin ve kızma sürecini çabucak geçip kabullenme evresine geçelim. Herkes rahatça yoluna baksın 🙂 Biz de ekmeğimizin peşindeyiz sonuçta.

Yılmaz kardeşlerin yalıdan kaçışı çok komik ve mantıksız. Ama yapacak bir şey yok, yaz dizisi izliyoruz. Elbet böyle şeyler olacak. O kadar insanın yarım metre yanlarında koşuşturan iki insanı fark etmemesi falan..

Neyse Allahtan aşırı iyi bir kadrosu var da her saçmalığa katlanabiliriz. Tıpkı Her Yerde Sen gibi. 🥺💔 O da böyleydi. Acısı hale taze. Konuyu dağıtmayayım, bölümden sonra görüşürüz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!