tds_thumb_td_300x0
Doğum Günü Özel: İlayda Alişan

Çoğunluğun Çukur’un melek kızı Akşın olarak tanıdığı güzel oyuncu İlayda Alişan’ın bugün doğum günü! 1996 doğumlu oyuncunun adını duyurduğu projesi Çukur olsa da, kendisi 2011 yılından beri ekranlarda aslında. Bir Çocuk Sevdim dizisiyle başlayan hikayesi Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı gibi dizilerle devam etti ve 2016’da Bana Sevmeyi Anlat’ın Eylül’ü olarak çıktı karşımıza. O dizide Kadir Doğulu, Seda Bakan gibi ünlü isimlerle birlikte çalıştı. Benim de kendisini ilk izlediğim iştir.

Çukur’da Akşın gibi başlarda iyi niyetli ve zorluklar yaşayan, sonrasında ise çok büyük acılara sahiplik yapan yaralı bir karakteri canlandıran yetenekli oyuncu bütün sahnelerinde izleyiciden beğeni toplamayı başardı ve inandırıcılığı yüksek sahnelere imza attı. “Güzelindim ben senin.” sahnesi en çok konuşulanlardan yalnızca biri.

Celasun’a aşıkken izledik onu, hayal kırıklığına uğramışken, sevinçliyken ve tabii bol bol üzgünken. Hepsinde de ışık saçıyordu resmen. Çukur’un en güzel kadın karakteriydi benim ve birçok insan için. Yaşadıklarına rağmen bi canavara dönüşmeyip kalbi kırık şekilde veda etmişti hayata. Akşın’ın ölümü de sezonun en önemli sahnelerinden bir tanesiydi.

Yalnızca oyunculuğu değil, gerçek hayattaki hareketleriyle de gönülleri kazanmış bir isim İlayda Alişan. Gerek Çukur gerekse şu anda kadrosunda yer aldığı Şampiyon setindeki tavırları, ekip arkadaşlarıyla olan ilişkisi ve tabii ki sevenlerine yaklaşımı açısından her zaman takdir edildi. 

Yakın zamanda herkesin haberdar olduğu üzere kendisini çok yakında Altın Kelebek Ödülleri’nde izleyeceğiz. İlayda’yı kendi yaş grubu arasında gerçekten başarılı bulduğumuz için, bu ödülün hak eden birine gitmesi bizler için sevindirici!

Son derece samimi, sevimli, sıcakkanlı ve mütevazı bir oyuncu olan Alişan’a güzel bir ömür diliyoruz. Onu daha çok, güzel yerlerde göreceğimizden hiç şüphemiz yok. Kendi güzel, gülüşü güzel insan, başarılarla dolu kariyer yolunda takipçin ve destekçiniz. Doğum günün kutlu olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!