tds_thumb_td_300x0
Demet Evgar’dan Mesaj Var!

Star Tv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan “Avlu” dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar, İzmir Artemis Film Festivali’nde, seyircinin oylamasıyla, Aile Arasında filmindeki performansıyla en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip oldu.
Geçtiğimiz sezon perşembe akşamları Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisiyle seyircinin ve sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Deniz karakteriyle, oyunculuğuna hayran bıraktıran güzel oyuncu, dizi haricinde bir çok tiyatro oyununda ve filmlerde oynadı. Son olarak oynadığı sinema filminde Solmaz karakterine can verdi.

Avlu dizisinden bir kare

Gürse Birsel’in senaryosunu üstlendiği filmin başrol oyuncuları Gürse Birsel, Engin Günaydın ve Demet Evgar ve daha bir
çok ünlü oyuncunun katıldığı sinema filmin konusu ise şöyle ;
21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret (Engin Günaydın) ile müzikhol vokalisti Solmaz (Demet Evgar) komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep (Su Kutlu), Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

aile arasında afişi

Bu komedi ve aile filminde gerçekleştirdiği performanstan sonra ödüllerine bir tane daha ekledi.
Ödül törenine kendi gidemeyen güzel oyuncunun sizlere bir mesajı var;

Önümüzdeki günlerde Avlu dizisinin yeni sezonuna girmesini beklerken, güzel oyuncuya tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde ve dizisinde başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!