Cüneyt Arkın Hakan Muhafız Haberlerini Yalanladı!

Netflix Türkiye tarafından yayınlanan fantastik dizi Hakan Muhafız’ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı! Tanıtımda yer alan usta sanatçımız Cüneyt Arkın, kadroda olacağı konusuyla ilgili iddiaları yalanladı. Sadece tanıtımda yer aldığını ısrarla vurgulayan Arkın, yeni sezonda rol almayacağını belirtti.

Çağatay Ulusoy’un başrolü olduğu Netflix yerli yapımı Hakan Muhafız, yeni sezon tanıtımında sevilen oyuncu Cüneyt Arkın’a da yer verdi. Dizinin 2. sezon kadrosunda yer almayacak olduğunu duyuran Cüneyt Arkın’ın açıklamaları ise şöyle:

 “Netflix Türkiye’de yayınlanan Hakan Muhafız dizisinin yeni sezon tanıtım videosunun hemen sonrasında çıkan n’Netflix’in ilk Türk dizisi Muhafız’da usta oyuncu Cüneyt Arkın rol alacak’ haberleri doğru değildir. Arkın dizinin ilk sezon yayını öncesi yalnızca tanıtım bölümde yer almıştır. Dizinin ana bölümlerinde yer almayı kapsayan bir anlaşma yapılmamış bu konuda bir teklif yapılmamıştır. Teklif yapılması halinde koşullar çerçevesinde değerlendirilecektir. Bu açıklamayı yapma sebebimiz; doğru haber alma hakkına her zaman saygı duyduğumuz, biricik sevenlerimizin bizlere gönderdiği heyecan dolu tebrik mesajlarıdır.”

Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Burçin Terzioğlu ve Okan Yalabık’ın da kadrosunda bulunduğu Netflix’in ilk yerli yapımı dizisi The Protector (Hakan Muhafız) 2. sezonuyla çok yakında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!