tds_thumb_td_300x0
Çukur’un Emrah Komiseri, Çarpışma’nın Kerem’i Alperen Duymaz

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, izleyicilerde ismi gibi etki yaratan Çarpışma dizisi gündeme bomba gibi düştü. Güçlü konusu ve ilgi çekici kadrosu ile bu sene televizyon dünyasını yerinden oynatacağına inandığım bir dizi olan Çarpışma’da Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra genç kızların ilgisini çeken biri daha var. Alperen Duymaz. 

3 Kasım 1992’de Ankara’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu lise yıllarında müzik ve modellik ile ilgilendi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim aldıktan sonra kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar ile adım attı. Cesur karakterini canlandıran oyuncunun kitlesi oluşmaya başladı. Devamında Show Tv’de yayın hayatına kısa süre tutunabilen Acı Aşk (Ali) ile ismini yetişkin insanlara duyurmayı başardı. Maalesef sezon finalinden sonra devam etmeyen Bodrum Masalı (Ateş) ile kariyerini inşa etmeye devam etti.  Çukur dizisinde ilginç bir karakter olan Emrah Komiser ile gördük. Çukur izleyen kesimi kendisine çeken oyuncu son olarak yayın hayatına yeni başlamış olan Çarpışma dizisinde Kerem Korkmaz’ı canlandırıyor. Alperen Duymaz’ı ayrı zamanda 2018’de vizyona giren Direniş Karatay filminde Kutay karakteri olarak görüyoruz.

Esmer ve çekici yüz hatlarıyla özellikle genç kızların ilgisini üzerine çeken Alperen Duymaz’ı ekranlarda daha çok görmek istiyoruz diyelim:)

@azzurrocece

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!